کد خبر: 2460 A

سرپرست حوزه هنری آبادان:

جشنواره هنری مقاومت، پایتخت پنجره ها در سه دوره گذشته، میزبان سه هزار و 827 اثر هنری در رشته‌های شعر، داستان، عکس و نمایشنامه از استانهای مختلف از جمله فارس، اردبیل، آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران و... بوده است

آبادان - ایلنا: سرپرست حوزه هنری آبادان از برگزاری چهارمین جشنواره هنری مقاومت "پایتخت پنجره ها" مهر ماه امسال در آبادان خبر داد.

به گزارش ایلنا از آبادان، مریم دلباری گفت: آبادان در سه دوره قبل نیز میزبانی این جشنواره را بر عهده داشته است.

وی از گرامیداشت حماسه بزرگ شکست حصر آبادان، تولید آثار فاخر هنری در عرصه دفاع مقدس، بزرگداشت شهدا و جانبازان حماسه شکست حصر آبادان، شناسایی و جذب استعدادهای جوان علاقمند در عرصه هنری با مضمون دفاع مقدس و گرامیداشت تولید کنندگان و پدید آورندگان آثار هنری با مضمون دفاع مقدس به عنوان اهداف اصلی برپایی این جشنواره نام برد.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در بخشهای شعر، داستان، عکس و نمایشنامه به حوزه هنری آبادان ارسال کنند.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را نیمه ی شهریور ماه جاری عنوان کرد و اظهار داشت: آثار راه یافته به جشنواره هنری مقاومت "پایتخت پنجره ها" در پایان شهریور ماه معرفی می شود.

وی تصریح کرد: آیین اختتامیه این جشنواره در روز پنجم مهر مصادف با سالروز شکست حصر آبادان برگزار می‌شود.

به گفته وی جشنواره هنری مقاومت، پایتخت پنجره ها در سه دوره گذشته، میزبان سه هزار و 827 اثر هنری در رشته های شعر، داستان، عکس و نمایشنامه از استانهای مختلف از جمله فارس، اردبیل، آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران و... بوده است

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر