کد خبر: 34068 A

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان:

نمایشگاه نقاشی دنیا و آخرت، كاری از هنرمند انجمن هنرهای تجسمی این اداره در محل موزه هنرهای معاصر آبادان برپا شد.

آبادان - ایلنا:سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان گفت:  نمایشگاه نقاشی دنیا و آخرت، كاری از هنرمند انجمن هنرهای تجسمی  این اداره در محل موزه هنرهای معاصر آبادان برپا شد.

فرهاد پورغراوی علوانی در گفتگو با ایلنا اظهار كرد: هنرمندان باید با تیزبینی هنری، ظرفیت‌های دینی، فرهنگی جامعه را با استفاده از موقعیت‌ها و ظرفیت موجود شناسایی و به بهترین وجه بهره‌برداری نموده تا با نمایش گذاشتن آثار ارزنده خود، شور و شعف خاصی در شهرستان ایجاد نمایند. پورغراوی علوانی به برگزاری نمایشگاه رنگ روغن آقای علیرضا چمک در آبادان اشاره كرد و افزود: آقای چمک در این نمایشگاه35 تابلو نقاشی را با سبکهای آزاد، رنگ روغن و برجسته کاری به نمایش گذاشته است.

وی افزود: 24 اثر این نمایشگاه رنگ روغن و11 اثر آن طراحی می باشد که برای بازدید هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر نقاشی به نمایش گذاشته شده است.

علوانی درباره مدت زمان و مكان برپایی این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه به مدت دو هفته ازتا تاریخ 22دیماه برپا خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند صبح‌ها از ساعت 9الی ‌12 و بعدازظهر نیز از ساعت 18-21 از نمایشگاه مذكور واقع در خیابان پارک بازسازی –موزه هنرهای معاصرآبادان از این آثار بازدید کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در پایان از این هنرمند جوان بخاطر اشاعه و ترویج هنر نقاشی تقدیر و تشکر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر