کد خبر: 40250 A

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب خبر داد:

تولید، همراه با توسعه پایدار سرفصل فعالیت های این شرکت در اهتمام ویژه به پروژه های رفاه عمومی در مناطق پیرامونی تاسیسات است.

بندر امام خمینی(ره):مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت:4 پروژه بزرگ ملی در حوزه عملیاتی این شرکت در ایام دهه فجر با حضور مقام های عالی وزارت نفت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایلنا از خوزستان، حمید بورد افزود: این پروژه ها شامل مجموعه جمع آوری گازهای همراه میدان نفتی نرگسی در استان بوشهر، توسعه کارخانه نمک زدایی بنگستان اهواز، کارخانه نمک زدایی رگ سفید و طرح اصلاح چند راهه گناوه است.

وی افزود: 10 پروژه دیگر نیز در مراحل پایان کار قرار دارد و پیش بینی می شود در ماه های آینده هر ماه یک پروژه افتتاح شود.

بورد با بیان این که شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در گستره ای به وسعت 400 هزار کیلومتر مربع در 5 استان کشور فعالیت دارد، اظهار کرد: این شرکت حدود 83 درصد نفت و 16 درصد گاز کشور را تولید می کند و تامین خوراک اکثر پالاشگاه ها و واحدهای پتروشیمی را عهده دار است.

مدیر عامل مناطق نفت خیز جنوب در پایان گفت:برنامه تولید، همراه با توسعه ی پایدار، سرفصل فعالیت های این شرکت در اهتمام ویژه به پروژه های رفاه عمومی در مناطق پیرامونی تاسیسات است که تا کنون 3 هزار و 140 میلیارد ریال در زمینه اجرای پروژه های رفاه عمومی از جمله راهسازی، ایجاد فضای های آموزشی و مجموعه های فرهنگی و ورزشی هزینه شده است.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر