کد خبر: 48985 A

توسط انجمن ادبی کار بندر امام خمینی(ره)؛

تابلوی«کار» توسط رییس انجمن ادبی کار بندر امام و ماهشهر، به دبیر حزب اسلامی کار به عنوان نماینده جامعه کارگری اهداء گردید.

ایلنا - اهواز: یک تابلو نقاشی مینیاتور با موضوع «کار» در حاشیه کنگره خانه کارگر بندر امام خمینی(ره) و ماهشهر به کمالی عضو شورای مرکزی خانه کارگر و دبیر حزب اسلامی کار اهداء گردید.

به گزارش ایلنا از اهواز، درویشی دبیر اجرایی خانه کارگر بندر امام و ماهشهر با اعلام این خبر افزود: این تابلوی نفیس مینیاتور، توسط اکرم مرتضی وند(پرنیان) شاعر، مدرس مینیاتور و عضو انجمن ادبی کار طراحی گردیده که نگاهی هنرمندانه به مقوله ی کار در ادوار مختلف دارد.

درویشی افزود: در حاشیه ی برگزاری اولین کنگره خانه کارگر بندر امام و ماهشهر، این تابلو به حسین کمالی وزیر سابق کار و امور اجتماعی و دبیر حزب اسلامی کار به عنوان نماینده جامعه ی کارگری توسط ذوالفقار شریعت، رییس انجمن ادبی کار اهداء گردید.

درویشی انجمن ادبی کار بندر امام و ماهشهر را یکی از فعالترین و شاید تنها انجمن موجود ادبی در کشور دانست که سعی در ایجاد ارتباط بین هنر و جامعه ی کارگری داشته و تا کنون نیز با برگزاری چند همایش شعر با موضوع کار و کارگر و همچنین خلق آثار دیگر هنری، نقش بسزایی در این راه داشته است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر