کد خبر: 49068 A

با حضور مسئولان؛

140 پروژه عمرانی توسط شهرداری‌های استان خوزستان با حضور مسئولان افتتاح و به بهره‌‌برداری رسید.

140 پروژه عمرانی توسط شهرداری‌های استان خوزستان با حضور مسئولان افتتاح و به بهره‌‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا، شهردار اهواز در مراسم بهره‌برداری از ۱۴۰ پروژه عمرانی شهرداری‌های خوزستان اظهار کرد: ۷۰۰ میلیارد تومان پروژه‌های زیرسازی شهرداری در دست اجراست و یک هزار و ۴۰۰ دستگاه تاکسی به ظرفیت ناوگان تاکسیرانی شهری اضافه و نوسازی شده است.

منصور کتانباف افزود: در زمینه هوشمندسازی تقاطع‌ها، ۲۱ تقاطع هوشمندسازی شد و ۶۰ دوربین مداربسته نیز نصب شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۱۰ کیلومتر پیاده روسازی شد که پنج کیلومتر آن انجام شده و پنج کیلومتر دیگر هم در حال اجراست.

شهردار اهواز با بیان اینکه ۳ هزار و ۳۰۰ کیلومتر خط کشی محوری در حال اجراست، گفت: در همین مدت ۳۰۰ هکتار توسعه فضای سبز داشتیم که ۲۰۰ هکتار آن در محدوده‌های شهری بود و ۱۶ کیلومتر هم ساحل سازی در دست انجام است.

وی اضافه کرد: همچنین دفع پسماند به صورت کاملا بهداشتی در همین مدت داشتیم و طرح بازیافت از مبدا نیز در حال انجام است.

کتانباف درباره تجهیز و توسعه ایستگاه‌های آتش نشانی تصریح کرد: سه ایستگاه آتش نشانی در همین مدت احداث و ۱۶ دستگاه ماشین آتش نشانی نیز تحویل داده شده است.

وی با بیان اینکه همچنین ۷۵ متر تابلوی راهنمای برای آدرس‌دهی نصب شده است، افزود: ۵۴ پارک در محدوده مناطق ساخته شده و پایانه‌های شرق و غرب اهواز به طور کامل نوسازی و بهسازی شده است.

شهردار اهواز با اشاره به اینکه پایانه خلیج فارس نیز تکمیل و توسعه پیدا کرده و ۱۶ کیلومتر ساحل سازی از دیگر فعالیت‌های در دست انجام شهرداری است، اظهار کرد: دو سرای محله نیز در این مدت احداث و تجهیز شد.

وی در پایان گفت: سیستم شهروند الکترونیک شهرداری در حال پیاده سازی بوده و آبشار رنگین کمان کارون که به عنوان بزرگ‌ترین آبشار رنگین کمان خاورمیانه مطرح است نیز در اهواز راه‌اندازی شد و به بهره‌برداری رسیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر