کد خبر: 6430 A

توسط نماینده ماهشهر؛

به دلیل عدم تمایل مسئولین آموزش و پرورش ماهشهر به انجام مصاحبه با خبرنگار ایلنا، عملکرد این اداره توسط نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.

ماهشهر - ایلنا: حدود دو سال است که مسئولین آموزش و پرورش شهرستان ماهشهر از ردیف استخدام مستخدمین، اقدام به استخدام بستگان خود در پست های کارشناسی کرده اند و به همین دلیل برای نظافت مدارس از دانش آموزان یا کارگران روزمزد استفاده می‌کنند.

به گزارش ایلنا از ماهشهر، با توجه به گزارشات مردمی در این خصوص، علیرغم تلاش خبرنگار این شهرستان برای روشن شدن مسأله، متأسفانه تا کنون مسوولین اداره آموزش و پرورش حاضر به انجام مصاحبه و ارائه توضیح در این خصوص نشده اند. به همین دلیل حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ایلنا از نظارت خود طی روزهای آتی از اداره آموزش و پروش خبر داد.

 بر اساس این گزارش با توجه به کمبود فضای آموزشی در ماهشهر و وجود مدارس دو شیفته دولتی، اداره آموزش و پرورش این شهرستان تعدادی از ساختمان های مدارس دولتی را با مبلغ اندک به برخی افراد خاص جهت راه اندازی مدارس غیر انتفاعی واگذار نموده است، و از طرفی دیگر بهترین دبیران با تجربه ی خود را در اختیار مدارس غیر انتفاعی صنایع پتروشیمی که خاص افراد مخصوص و گزینشی هستند، قرار داده است.

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ماهشهر، تا کنون به درخواست خبرنگار ایلنا مبنی بر روشن شدن مسئله تجهیزات خریداری شده جهت خوابگاه دخترانه تلاشگران، ظاهرا به دلیل مشغله ی فراوان کاریِ رییس اداره مطبوع پاسخ مثبت نداده است، این در حالی می باشد که رییس اداره به دلیل ادامه ی تحصیل، مرتبا در حال رفت و آمد بین اداره و دانشگاه است.

آقاجری نماینده مردم ماهشهر تصریح کرد: در صورت صحت این گزارشات، با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر