کد خبر: 6542 A

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان برگزار می کند:

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان از برگزاری کلاس ها و کارگاههای آموزشی در رشته های فرهنگی، هنری و سینمایی در اروندکنار خبر داد.

ایلنا - اروند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان از برگزاری کلاسها و کارگاههای آموزشی در رشته های فرهنگی، هنری و سینمایی در اروندکنار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از آبادان، فرهاد پورغراوی علوانی اظهار داشت:با توجه به استعدادها و حضور جوانان و نوجوانان علاقمند به فعالیتهای فرهنگی - هنری و سینمایی در شهرهای اروندکنارو چوئبد ه، این اداره درنظر دارد کلاسها و کارگاههایی در این زمینه در فرهنگسرای اروند برگزار نماید.

پورغراوی علوانی به کارگاههای آموزشی در رشته های فرهنگی،هنری و سینمایی اشاره کرد و گفت: در کارگاه هنرهای تجسمی؛کلاس نقاشی، کاریکاتور، حجم سازی، گرافیک و در کارگاه ادبی نیز کلاسهای آموزش و آشنایی با شعر و داستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در کارگاه نمایش نیز بازیگری و نمایشنامه نویسی آموزش داده خواهد شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان به کارگاه آموزشی سینمایی اشاره کرد و گفت: در کارگاه سینمایی، دوره فیلم نامه نویسی، عکاسی،تدوین،بازیگری و فیلمبرداری برگزار خواهد شد.

پورغراوی علوانی از علاقمندان به شرکت در این کارگاه های آموزشی خواست همه روزه صبح ها از ساعت 9 الی 12 ظهر و بعد از ظهر ها از ساعت 16 تا 20 به جز روزهای تعطیل با حضور در فرهنگسرای اروندکنار ثبت نام نمایند.

وی از علاقمندان به تدریس در این کارگاههاخواست تا با ارائه مدارک دانشگاهی یا تجربی خود به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان در این زمینه همکاری نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر