کد خبر: 6627 A

مدیر عامل شرکت تولید تجهیزات پزشکی در منطقه آزاد اروند گفت: تولید تجهیزات پزشکی و جراحی دراین منطقه بی سابقه است.

اهواز – ایلنا: مدیرعامل شرکت ایرانیان تجهیز سینا اظهار داشت: تولید تجهیزات پزشکی و جراحی در این منطقه در ایران بی‌سابقه است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، خسرو افشار گفت: معرفی هرچه بیشتر محصولات شرکت ایرانیان تجهیز سینا به عنوان اولین تولید کننده دستگاه‌ها، تجهیزات و وسایل پزشکی و جراحی در ایران از برنامه‌های اصلی این شرکت است.

وی افزود: این شرکت ۲۲ سال سابقه در امر تولید تجهیزات پزشکی دارد و حدود ۳ سال است که به تولید اره‌ها و دریل‌های جراحی می‌پردازد. از ویژگی‌های این دریل‌های جراحی این است که کاملا پزشکی هستند و در دستگاه اتو کلاو استریل می‌شوند.

افشار عنوان کرد: در حال حاضر حدود ۲۰۰ مرکز درمانی و بهداشتی خصوصی و دولتی از دستگاه‌ها و تجهیزات شرکت ایرانیان تجهیز سینا در اتاق‌های عمل استفاده می‌کنند و این روند رو به افزایش است، ضمنا دریل‌های جراحی تولید شده در این شرکت شارژی هستند و مدت زمان زیادی می‌توان در بخش‌های جراحی از آن استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت ایرانیان تجهیز سینا تاکید کرد: این شرکت به عنوان اولین تولید کننده دریل‌های جراحی موفق به کسب مجوزهای تولید و ساخت از وزارت بهداشت شده، و هم اکنون در منطقه آزاد اروند فعالیت و تولیدات خود را به سراسر کشور ارسال می‌کند.

افشار به پشتیبانی‌های خوب منطقه آزاد اروند از تولید کنندگان و صنایع مستقر در این منطقه اشاره کرد و گفت: این منطقه با همدلی و تعامل مطلوب پشتیبانی خوبی از محصولات و توانمندی‌های شرکت ایرانیان تجهیز سینا داشته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر