کد خبر: 67629 A

به میزبانی دادگستری اندیمشک؛

مردم شهرستان اندیمشک ۳۵۰ خشت طلای سهمیه خود را در کمترین مدت خریداری کردند.

ایلنا - بندر امام خمینی «ره»: جلسه بازسازی عتبات عالیات با حضور جمع کثیری از خیرین و کارکنان دادگستری و شورای حل اختلاف در سالن دادگستری شهرستان اندیمشک برگزار شد.

به گزارش ایلنا از خوزستان، این نشست با حضور رئیس سازمان عتبات عالیات استان خوزستان و هیئت همراه، با هدف جمع آوری کمک‌های مردمی به منظور بازسازی عتبات عالیات به ویژه صحن متبرک حضرت زهرا (س) و ایوان طلای حرم مطهر علوی برگزار شد.

همچنین در این نشست جمع کثیری از خیرین، پزشکان، وکلا و کار‌شناسان به همراه کارکنان دادگستری و شورای حل اختلاف این شهرستان حضور داشتند.

رئیس دادگستری اندیمشک در این نشست اظهار داشت: یکی از بارز‌ترین عوامل قوام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، توسل به ائمه اطهار (ع) است.

علی غیاثوند گفت: این اعتقاد، همواره پشتیبان و حامی مردم ولایتمدار و مومن ایران اسلامی است و هزینه کردن در این راه، قطعاً به منزله هموار کردن مسیر آخرت است.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان خوزستان نیز ضمن ارائه گزارشی از روند جمع آوری کمک‌های مردمی به عتبات عالیات، شوق و اشتیاق مردم ولایتمدار استان خوزستان به ویزه مردم اندیمشک در این کار را غیر قابل توصیف عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی گفت: مردم شهرستان اندیمشک ۳۵۰ خشت طلای سهمیه خود را در کمترین مدت خریداری کردند.

وی از مردم شهرستان اندیمشک به عنوان پیش قراول و متولی این اقدام تقدیر کرد.

در پایان این نشست، حاضران کمک‌های خود را تحویل مسئول دفتر جمع آوری کمک‌های مردمی به بازسازی عتبات عالیات دادند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر