کد خبر: 69431 A

مدیرکل استاندارد خوزستان:

در صورت مشاهده عدم رعایت ضوابط کیفی و استانداردها، با واحدهای متخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

ایلنا: مدیرکل استاندارد استان خوزستان گفت: تولید کالای مرغوب و با کیفیت رمز ماندگاری تولیدکنندگان در بازار است و این اداره کل همکاری لازم با واحدهای تولیدی و خدماتی در این خصوص را در اولویت‌های کاری خود قرار داده است و در صورت مشاهده عدم رعایت ضوابط کیفی و استانداردها با واحدهای متخلف برخورد قانونی را صورت خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، رضا دهدشتی‌زاده گفت: مدیر عامل یک واحد تولید‌کننده بتن آماده در شهرستان آبادان به دلیل تولید و توزیع محصولات مغایر با استاندارد ملی ایران در بازار و عدم دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری به جزای نقدی محکوم شد.

وی با اعلام این مطلب عنوان کرد: به دنبال توقیف دستگاه بچینگ تولید بتن آماده از سوی کارشناسان این اداره کل موضوع از سوی دایره حقوقی این اداره کل جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع شد که پس از طی مراحل رسیدگی متهم به پرداخت 20 میلیون ریال جزای نقدی محكوم شد.

دهدشتی زاده در انتها از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه كالای فاقد نشان استاندارد و یا با كیفیت پایین تر از حد استاندارد مراتب را با تلفن 1517 سامانه رسیدگی به شكایات مردمی اداره كل استاندارد خوزستان در میان بگذارند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر