کد خبر: 75447 A

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات هندیجان:

مؤمنین و خیرین همچنان فرصت دارند تا با مراجعه به ستاد عتبات یا نمایندگان ستاد مستقر در شهر از نحوه مشارکت اطلاع یافته و در این امر خیر و خداپسندانه سهیم شوند.

ایلنا:مسئول ستاد بازسازی عتبات  عالیات شهرستان هندیجان گفت: خوشبختانه در سه ماهه آخر سال 91 بیش از 80 نفر از مردم هندیجان با مراجعه به ستاد عتبات عالیات نذورات و تکمیل کارت مخصوص هزینه بازسازی 90 خشت طلا از ایوان طلای حرم مطهر علوی را به صورت نقدی یا اقساط 50 هزار تومانی تقبل کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، جواد شیرعلی گفت: این گونه استقبال نشان دهنده عشق و محبت عمیق قلبی به اهل بیت  عصمت و طهارت (ع) می باشد،لذا مؤمنین و خیرین همچنان فرصت دارند تا با مراجعه به ستاد عتبات یا نمایندگان ستاد مستقردر شهر، از نحوه مشارکت اطلاع یافته و در این امر خیر و خداپسندانه سهیم شوند.

وی در ادامه افزود:عاشقان ولایت می توانند با مراجعه به وبلاگ ستاد عتبات عالیات هندیجان از اقدامات این ستاد و فهرست کسانی که خشت طلا را خریداری نموده یا طلا و زیورآلات هدیه نموده اند آشنا شوند همچنین اسامی نمایندگان جمع آوری نذورات در وبلاگ موجود است.

شیرعلی در پایان گفت: خواهران هندیجانی هم علاوه بر پرداخت هزینه خشت طلا، مقدار قابل توجهی طلا و زیورآلات خود را هدیه نمودند که انشاءالله ذخیره آخرت آنان خواهد بود. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر