کد خبر: 75450 A

رئیس دادگستری آبادان:

طبق رأی صادره، هر كدام از متهمان به تحمل شلاق و 11 سال حبس و پنج نفر از آنان، به تحمل پنج سال تبعید محكوم شدند.

ایلنا: رئیس دادگستری آبادان گفت: محاكمه اعضای دو باند سرقت كه اقدام به سرقت موتورسیكلت، طلاجات، وجه نقد، تلفن همراه، لب تاپ و... می كردند، برگزار و احكام آنان از سوی دادگاه صادر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان به نقل از روابط عمومی دادگستری آبادان، نعمت ا... بهروزی گفت: با انجام مراحل دادرسی و اقرار صریح 11 نفر از متهمان عضو دو باند سرقت، چنانی رئیس شعبه 103 دادگاه جزایی آبادان به اتهامات آنان رسیدگی و متهمان را به تحمل شلاق، 65 سال حبس و 25 سال تبعید محكوم كرد.

وی با بیان این كه این پرونده ها دارای 38 شاكی بودند، افزود:‌ پس از شكایات متعدد شهروندان مبنی بر وقوع سرقت در سطح شهر، موضوع به صورت فوق العاده پیگیری و تعدادی از سارقان و مالخرهای شهرستان دستگیر شدند.

بهروزی گفت: طبق رأی صادره، هركدام از متهمان به تحمل شلاق و 11 سال حبس و پنج نفر از آنان، هركدام به تحمل پنج سال تبعید محكوم شدند.

رئیس دادگستری شهرستان آبادان با هشدار نسبت به نگهداری از اموال، اظهار داشت: عمده این سرقت ها از منازل مسكونی فاقد ایمنی، افرادی كه در خیابان و معابر عمومی موتورسیكلت های خود را بدون قفل و ایمنی رها كرده و یا در حال مكالمه با تلفن همراه و یا حمل لب تاب، بدون توجه به اطراف خود بودند، صورت گرفته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر