کد خبر: 80652 A

مدیرکل استاندارد خوزستان خبر داد:

مدیرعامل یک واحد تولید کننده آجر در شهرستان اهواز بدلیل تولید و توزیع محصولات مغایر با استانداردهای ملی مربوطه در بازار و عدم دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری به جزای نقدی محکوم گردید.

ایلنا: مدیرکل استاندارد استان خوزستان گفت: تولید کالای مرغوب و با کیفیت رمز ماندگاری تولیدکنندگان در بازار است و این اداره کل همکاری لازم با واحدهای تولیدی و خدماتی در این خصوص را در اولویت های کاری خود قرار داده است و در صورت مشاهده عدم رعایت ضوابط کیفی و استانداردها با واحدهای متخلف برخورد قانونی را صورت خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، رضا دهدشتی زاده گفت: مدیرعامل یک واحد تولید کننده آجر در شهرستان اهواز بدلیل تولید و توزیع محصولات مغایر با استانداردهای ملی مربوطه در بازار و عدم دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری به جزای نقدی محکوم گردید.

وی عنوان کرد: به دنبال توقیف یک میلیون و 200 هزار عدد آجر از سوی کارشناسان این اداره کل موضوع از سوی دایره حقوقی این اداره کل جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع گردید که پس از طی مراحل رسیدگی متهم به پرداخت 20 میلیون ریال جزای نقدی محکوم گردید.

دهدشتی زاده در انتها از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه كالای فاقد نشان استاندارد و یا با كیفیت پایین تر از حد استاندارد مراتب را با تلفن 1517 سامانه رسیدگی به شكایات مردمی اداره كل استاندارد خوزستان در میان بگذارند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر