کد خبر: 82645 A

توسط سرپرست روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خوزستان

در آستانه فرارسیدن هفته قوه قضاییه، نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی دادگستری استان خوزستان و سازمان های تابعه دستگاه قضایی در این استان برگزار شد.

ایلنا: در آستانه فرارسیدن هفته قوه قضاییه، نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی دادگستری استان خوزستان و سازمان های تابعه دستگاه قضایی در این استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان به نقل از روابط عمومی دادگستری این استان، سرپرست اداره روابط عمومی و ارتباطات دادگستری كل استان خوزستان در این نشست ضمن تشریح برنامه های بزرگداشت هفته قوه قضاییه، گفت: دیدار مردمی مسئولان قضایی و روسای سازمان های تابعه دستگاه قضایی در استان خوزستان ساعت 9  صبح روز پنج شنبه سی ام خردادماه سال 92 برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالحمید امانت بهبهانی مکان برگزاری این دیدار را سالن امامت دادگستری استان خوزستان واقع در میدان بسیج(فلکه ساعت) اهواز اعلام کرد و اظهار داشت: به منظور بهره مندی بیشتر مراجعین از مسئولان قضایی استان، این دیدار در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.

وی تصریح کرد: حضور مسئولان قضایی در نماز جمعه مورخ 31/3/92، حضور در گلزار شهدا، برگزاری نشست های خبری مسئولان قضایی دادگستری و مدیران ادارات تابعه و حضور آنان در برنامه های صدا و سیمای مرکز خوزستان، دیدار مسئولان قضایی و مدیران ادارات تابعه دستگاه قضایی در استان خوزستان به همراه قضات و کارکنان اداری با آیت ا... موسوی جزایری نماینده محترم ولی فقیه استان خوزستان و حضرت آیت ا... شفیعی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری، بازدید مسئولان قضایی و مدیران ادارات تابعه دستگاه قضایی از زندان های اهواز از دیگر برنامه های مصوب در این هفته می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر