کد خبر: 8420 A

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان:

ناقص بودن برخی پرونده ها، داشتن ضامن برای برخی از طرحهای مربوط به بهزیستی و همراهی نکردن برخی از بانکهای عامل به عنوان اصلی ترین عوامل تاخیر در انجام پروژه ها عنوان شده است.

آبادان – ایلنا: معاون استاندار و فرماندار آبادان سهم این شهرستان را در توسعه کشاورزی تنها 5/4 درصد عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از آبادان، بهرام ایلخاص زاده ضمن اعلام این خبر گفت: این حجم کارکرد ضعیف ترین عملکرد در حوزه ی استان خوزستان بوده است.

وی با ابراز ناخرسندی از این وضعیت، از مسئولان جهاد کشاورزی خواست تا هرچه سریعتر در این زمینه چاره اندیشی کنند و در صورت نیاز به مداخله، حمایت و همکاری فرمانداری این کار به نحوه مطلوبی دنبال خواهد شد.

ایلخاص زاده با اشاره به تشکیل 38 تعاونی کشاورزی در آبادان افزود: از 306 طرح کشاورزی آماده شده در این شهرستان 100 طرح به مرحله رسیدگی رسیده اند.

وی اظهار داشت: از میان طرحهای یاد شده 30 طرح به مرحله ی عقد قرارداد رسیده اند.

ایلخاص زاده از ناقص بودن برخی پرونده ها، داشتن ضامن برای برخی از طرحهای مربوط به بهزیستی و همراهی نکردن برخی از بانکهای عامل به عنوان اصلی ترین عوامل تاخیر در انجام پروژه ها یاد کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان از توجیه دهیاران و بخشداران در خصوص چگونگی عملکرد آنان با هدف بهبود روند کارها و رفع مشکلات و موانع مسیر اجرای طرحهای کشاورزی، به عنوان یکی از اقدامات اصلی در این راستا یاد کرد.

ایلخاص زاده با بیان اینکه هدف ستاد توسعه افزایش تولیدات است لذا بر پیگیری و بررسی مسایل به طور جدی تاکید کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر