کد خبر: 86926 A

مدیرکل استاندارد خوزستان خبر داد:

در جریان این بازرسی‌ها، واحدهای متخلفی که با کم فروشی قصد تضییع نمودن حقوق مصرف کننده را داشته باشند ضمن توقیف محصولات به مراجع قانونی معرفی می‌شوند.

ایلنا: مدیرکل استاندارد خوزستان گفت: در راستای طرح اجرای هماهنگ استاندارد (طا‌ها) در استان خوزستان طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان، با اولویت مواد غذایی و کشاورزی، شیمیایی، بهداشتی، سلولزی و... در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، رضا دهدشتی‌زاده گفت: در این راستا نظارت بر کیفیت محصولات ارائه شده در نمایشگاه‌های طرح ضیافت نیز پیش بینی شده است.

مدیرکل استاندارد خوزستان افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده انتظار می‌رود که فضای ایمنی و سلامتی بر بازار حاکم شود و مردم به راحتی بتوانند مایحتاج خود را با کیفیت مناسب تامین کنند.

همچنین در راستای اجرای طرح حمایت از مصرف کننده و اهمیت به حقوق مصرف کنندگان وزن اجناس نیز مورد بازدید و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در جریان این بازرسی‌ها، واحدهای متخلفی که با کم فروشی قصد تضییع نمودن حقوق مصرف کننده را داشته باشند ضمن توقیف محصولات به مراجع قانونی معرفی می‌شوند.

دهدشتی‌زاده در انت‌ها به همشهریان و هم استانی‌های عزیز توصیه نمود در هنگام خرید هر محصولی به تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، نشان استاندارد و سالم بودن محصول توجه داشته باشند.

نظارت ویژه بر بازار در آستانه ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر