کد خبر: 87544 A

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی خبر داد؛

معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی از افتتاح محور ارتباطی بیدروبه تا روستای سرخکان اندیمشک به طول 15 کیلومتر تا دهه فجر امسال خبر داد.

ایلنا: معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی محور راه روستایی امامزاده احمد اندیمشک اظهار داشت: گردنه‌های محور امامزاده احمد به طول ۱۵ کیلومتر یکی دیگر از پروژه‌هایی بوده که در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سید حسین میرشفیع افزود: امیدواریم با انجام این پروژه، دیگر اثری از این گردنه‌ها در محورهای ارتباطی این منطقه باقی نماند.
معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی در بخش راه روستایی خاطرنشان کرد: شهرستان اندیمشک مرکز ثقل رزمندگان اسلام بوده و بیشتر شهدا حداقل یک شب در این مکان حضور داشته‌اند.
وی تصریح کرد: با توجه به این‌که امسال قانون بودجه دیر ابلاغ شد نمی‌توان خیلی قول‌های بزرگ داد اما امیدواریم که پروژه‌های محور ذکر شده هر چه زود‌تر به بهره‌برداری برسد.
میرشفیع در ادامه به منطقه تفریحی منگره اشاره کرد و گفت: با توجه به این‌که این منطقه به لحاظ تفریحی بسیار مهم است سعی خواهیم کرد اعتبار لازم را برای بهسازی آن هزینه کنیم.

محور ارتباطی بیدروبه تا روستای سرخکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر