کد خبر: 9839 A

فرماندار ماهشهر:

فرماندار شهرستان ماهشهر، در اجتماع مردم بندرامام(ره)، از عدم صحت انتقال برخی از ادارت این شهر به ماهشهر خبر داد.

ایلنا - بندر امام خمینی(ره): در پی تجمع تعدادی از شهروندان بندر امام خمینی(ره) در محل بخشداری این شهر، طی روزهای گذشته و اعتراض به خبر انتقال برخی از ادارات این شهر، فرماندار شهرستان ماهشهر با حضور در جمع مردم از کذب بودن این اخبار خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندر امام خمینی(ره)، منوچهر حیاتی گفت: هیچ برنامه ای برای انتقال هیچ اداره یا نهادی از بندر امام به ماهشهر نداریم و افرادی که به این شایعات دامن می زنند قصد تشویش اذهان مردم را دارند.

وی ادامه داد: اخیرا رئیس اداره مسکن و شهرسازی بندر امام به دلیل اینکه  عملکردش مورد رضایت نبود، تغییر یافت و شخص دیگری جایگزین وی شد.

حیاتی از واگذاری چند دستگاه دیالیز جهت بیماران دیالیزی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: ما برای خدمت رسانی، هیچ فرقی بین مردم ماهشهر و بندر امام قائل نیستیم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر انتقال مرکز ماکروویو مخابرات بندر امام(ره) به ماهشهر، و اینکه برای این منظور اقدامات زیر ساختی در مخابرات ماهشهر صورت گرفته است گفت: بنده بی اطلاعم.

لازم به توضیح است که بندر امام خمینی(ره)، با قدمتی بیش از 80 سال و جمعیتی حدود 80 هزار نفر، علیرغم دستور رییس جمهوری و تصویب هیأت دولت در سال های گذشته، متأسفانه هنوز مسوولین از اعلام رسمی ارتقاء این بخش به شهرستان خودداری می نمایند، که هرازگاهی این مسأله باعث رنجش اهالی این بزرگترین بندر تجاری و صنعتی کشور می‌شود.

اداره نظام وظیفه نیز، به دلیل نداشتن محلی مناسب، به شهرستان ماهشهر منتقل گردیده، طبق اطلاعات دریافتی، بخشداری بندر امام مکاتباتی با شورای اسلامی شهر و شهرداری مبنی بر آماده سازی مکانی در محل کلانتری 13 بندر امام با هزینه ی پیش بینی شده 10 میلیون تومان داشته که متأسفانه تا کنون پاسخی دریافت نگردیده، و به همین دلیل مشمولین ناچاراً برای امورات خود به شهرستان ماهشهر مراجعه كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر