کد خبر: 9937 A

امام جمعه شهرستان هندیجان:

نیروی انتظامی مظهر اقتدار اسلامی است و در عین حال مظهر وحدت و عطوفت هم باید باشد.

ایلنا - هندیجان: امام جمعه هندیجان با تبریک هفته نیروی انتظامی به قشر خدوم آن گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار اسلامی است و در عین حال مظهر وحدت و عطوفت باید باشد.

به گزارش ایلنا از هندیجان، بهبهانی پور افزود: نیروی انتظامی در عین اینکه باید با اقتدر کسب امنیت کند با اقتدار باید ناهنجاریهای موجود را برطرف کند. این اقتدار باید همراه با نرمش و لطافت و انعطاف پذیری هم باشد، چرا که پشتوانه نظام اسلامی ما، مردم می باشند.

وی اضافه کرد: ما در نظام ولایی به سر می بریم و یکی از جلوه های ولایت الهی، دوست داشتن مردم و خدمت به آنها است.لذا عزیزان نیروی انتظامی در عین اقتدار قاطعانه امنیت جامعه را حفظ کنند و این اقتدار همراه با انعطاف و مهرورزی باشد، باید مردم یقین داشته باشند که نیروی انتظامی از بطن آنها و حامی آنها است، نیروی انتظامی فرزندان آنها هستند.

بهبهانی پورافزود: یکی از وظایف نیروی انتظامی برخورد با ناهنجاریهای اجتماعی است یکی از ناهنجاریهایی که وجود دارد بدحجابی است که پیامدهای بسیار مخربی دارد و نتیجه اش این است که مصیبتهای اخلاقی در جامعه رواج پیدا می کند و بچه‌های ما از وجود تربیت پدر یا مادر محروم خواهند شد.

وی تاکیدکرد: بدحجابی یک تهدید است، ما به شهرهای اطراف خود نگاه نکنیم، به حمدالله بد حجابی این عادت زشت  در شهرما از شهرهای دیگر کمتر است ولی باید آگاه و حساس باشیم که بد حجابی در حال رواج است و  نیروی انتظامی  و تمام آحاد مؤمنین باید در رابطه با ترویج بدحجابی حساس باشند.

بهبهانی پور در پایان گفت: از خودمان، دخترانمام، پسرانمان و همسرانمان شروع کنیم و به حجاب اهمیت بدهیم و حجاب را پاس بداریم تا امنیت روانی و اخلاقی جامعه محفوظ بماند.امربه معروف و نهی از منکر نباید فراموش شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر