کد خبر: 1048 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان با اشاره به بزرگی نمایشگاه دولت مهر در زنجان در هفته دولت گفت: این نمایشگاه دستاوردهای دولتهای نهم و دهم را در طول سنوات اخیر به نمایش می گذارد.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان با اشاره به بزرگی نمایشگاه دولت مهر در زنجان درهفته دولت گفت: این نمایشگاه دستاوردهای دولتهای نهم ودهم را در طول سنوات اخیر به نمایش می گذارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد در جلسه برگزاری نمایشگاه مهر با اشاره به گزارش عملکرد اقدامات مطلوب 7ساله دولت نهم ودهم افزود: اقدامات دولت در کل کشور واستان زنجان قابل تقدیر است.

استاندار زنجان با بیان اینکه در استان زنجان نیز کارها واقدامات بزرگ وبی نظیر انجام گرفته است تصریح کرد: این اقدامات در راستای ارتقاء در بخش های مختلف توسعه کشاورزی،صنعت ومعدن،امور فرهنگی وبانوان،اشتغالزایی ومسکن وغیره بوده است که با تخصیص اعتبارات ویژه با آمار وارقام شفاف ودقیق همراه با مستندات بوده است.

وی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه بزرگ در دولت 7ساله را بعنوان نمایشگاه مهر در دولت دانست و افزود:این نمایشگاه ارزیابی مقایسه ای خدمات دولت را در طی 27سال گذشته را با 7سال دولت نهم ودهم را به نمایش خواهد گذاشت.

استاندار زنجان با بیان اینکه همه مسئولین ومردم باید بدانند که همه اقداماتی در جهت توسعه وپویایی استان زنجان انجام گرفته خاطر نشان کرد:مردم استان حق دارند که از این ارائه خدمات توسط دولت مهر باخبر شوند.

رئوفی نژاد با اشاره به غرفه ویژه و اختصای شهرداری زنجان در این نمایشگاه به صورت مجزا با ارائه گزارش عملکرد مطلوب و غرفه شهردار یهای دیگر شهرستانها با همکاری همیاری شهرداری برای ارائه گزارش عملکرد و خدمات به مردم را موثر اعلام کرد و خبراز وجود ملاقاتهای مردمی با مسئولان استان در ایام برگزاری این نمایشگاه داد.

استاندار زنجان با اشاره به نحوه ملاقاتها ابراز کرد: این ملاقاتها در سه جلسه برای مردم امکان دارد وخبراز ملاقات ویژه استاندار زنجان در اولین جلسه داد وافزود: ملاقات، معاونان ومدیران دستگاههای اجرا یی نیز در طول برگزاری نمایشگاه مهر وجود خواهد داشت.

وی برای ثبت نام در ملاقاتها را توسط بازدیدکنندگا را ضروری دانست وافزود:سامانه الکترونیکی ارتباطات مردمی با استاندار ومسئولین و بامردم با دولتالکترونیک "سامد"را برای پاسخگوی مراجعه کنندگان در روزهای نمایشگاه را مهم واساسی ارزیابی کرد.

استاندارز نجان در بخش پایانی سخنان خود اطلاع رسانی وآگاهی بخشی توسط صدا وسیمای مرکز زنجان ومطبوعات وخبرگزاری ها را برای پوشش اخبار نمایشگاه مهر را مهم وموثر عنوان کرد وافزود:ارائه گزارش عملکرد 7سال دولت نهم ودهم با برنامه های متنوع همراه خواهد بود.

پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر