کد خبر: 1052 A

مسئول روابط عمومی وتبلیغات سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه امروزه دشمنان در تلاش بر گسترش نفوذ خود در رسانه ها هستند، افزود: دشمن عملیات جنگ روانی وجنگ نرم را امروز برعلیه ما بکار می برد.

زنجان ـ ایلنا: مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه امروزه دشمنان در تلاش بر گسترش نفوذ خود در رسانه ها هستند، افزود: دشمن عملیات جنگ روانی وجنگ نرم را امروز برعلیه ما بکار می برد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، جعفر موسوی در جمع خبرنگارن در مراسم تجلیل از خبرنگاران رسانه ها با اشاره به انواع هجمه های دشمنان به ایران اسلامی افزود: یکی از هجمه های دشمنان امروزه به نهاد مقدس سپاه و بسیج بعنوان دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است.

موسوی با بیان اینکه دشمنان زبونی وذلالت خودرا در رسانه های خود به نمایش گذاشتند افزود: با زبونتر وتضعیف دشمنان، سپاه وبسیج مقتدر تر می شوند.

وی کار در رسانه ها را بسیار حساس برشمرد وافزود: رسانه ها نیز باید در راستای حوزه های فرهنگی، عمرانی، اقتصادی و اجتماعی و حفظ اقتدار انقلاب و دستاوردهای آن تلاش کنند.

موسوی در بخشی از سخنان خود با اشاره به وجود 10میلیون بسیج سازمان یافته در ایران اسلامی در سطوح مختلف افزود: جنگ چهارم جهانی جنگ رسانه ای خواهد بود که باید با تجهیزات کامل آماده برای مبارزه باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر