کد خبر: 1233 A

استاندار زنجان خبرداد:‌

استاندار زنجان با اشاره به جشنواره شهید رجایی در هفته دولت سالجاری به صورت گسترده افزود: برنامه های ویژه در این جشنواره اجرا خواهد شد.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان با اشاره به جشنواره شهید رجایی در هفته دولت سالجاری به صورت گسترده افزود: برنامه های ویژه در این جشنواره اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد در نشست خبری با خبرنگاران گفت: این جشنواره با هدف تجلیل از وتکریم از مدیران وکارمندان برتر دستگاها اجرایی خواهد بود.

رئوفی نژاد با اشاره به برگزاری جشنواره شهید رجایی در سالجاری به صورت گسترده برای تکریم دستگاهها و مدیران دستگاهای برتر با تعداد 68 مدیر و کارمند نمونه و 22 نفر از برگزیدگان حرف وصنوف استان همراه خواهد بود افزود: کلنگ زنی وبهرده برداری نیز از جمله برنامه ها خواهد بود.

استاندار زنجان با بیان اینکه 272 پروژه عمرانی وکلنگ زنی وبهره برداری که از این تعداد پروژه 226 پروژه بهره برداری می شود افزود: این پروژه ها با اعتبار 482میلیارد و579تومان اعتبار خواهد بود.

وی با اشاره به 232 پروژه عمران شهر وروستایی در سطوح مختلف به تعدا 138پروژه شهری و94پروژه روستایی افزود: از این تعداد 232 پروژه 189افتتاح و 43  پروژه کلنگ زنی با مجموع اعتبارات 346میلیارد تومان خواهد بود.
استاندار زنجان بابیان اینکه از این تعداد پروژه 40پروژه سرمایه گذاری و37 پروژه اففتاح و 3 پروژه کلنگ زنی با مجموع اعتبار 136میلیارد و 579میلیون تومان خواهد بود خاطر نشان کرد:72میلیون یورو تسهیلات سرمایه گذاری با اشتغالزایی 423 نفر در بخشهای مختلف خواهد بود.

این مقام ارشد استان زنجان در پایان خبر از نام گذاری دانشگاه تحصیلات تکمیلی استان زنجان به نام شهید هسته ای مجید شهریاری در زنجان داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر