کد خبر: 1235 A

معاون برنامه ریزی استاندار زنجان:

معاون برنامه ریزی استانداری زنجان با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم ودهم در هفته دولت گفت:ارائه آثار این نمایشگاه به صورت هنرمندانه و مقایسه ای است.

زنجان ـ ایلنا: معاون برنامه ریزی استانداری زنجان با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم ودهم در هفته دولت گفت:ارائه آثار این نمایشگاه به صورت هنرمندانه ومقایسه ای است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سعید عباسی معاون برنامه ریزی استاندار زنجان در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت:برگزاری این نمایشگاه همزمان با هفته دولت در استان زنجان با همکاری دستگاههای اجرایی از روز جمعه 3شهریور آغاز بکار خواهد کرد.

عباسی با بیان اینکه نمایشگاه بزرگ دولت مهر به مدت 7روز در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان برگزار می شود افزود:این نمایشگاه با اهداف معرفی دستاوردها وعملکرد دولت نهم ودهم در راستای تحقق شعار سال تولید ملی وحمایت از کار وسرمایه ایرانی برگزار می شود.

وی در ادامه با اشاره به برخی از اهداف این نمایشگاه بزرگ دولت مهر در زمینه های توسعه کشاورزی،اطلاع رسانی عملکردها از رسانه ها تقدیر از برترینهای جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: محتوی نمایشگاه به صورت مقایسه ای عملکردها است.

عباسی همچنین با اشاره به خلاقیت وهنرمندی در ارائه آثار و مستندات در این نمایشگاه بزرگ گفت: سادگی وقابل فهم بودن برای عموم مردم از جمله اهداف مهم در برگزار این نمایشگاه خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به رایگاه بودن برخی خدمات در این نمایشگاه افزود: برای هر روز از برگزاری این نمایشگاه همایش ویژه تدارک دیده شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر