کد خبر: 1381 A

نماینده ولی فقیه وامام جمعه زنجان:

نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان زنجان با اشاره به اقدامات انجام شده در بخشهای محتلف در استان زنجان افزود: در دولت نهم و دهم شاهد اقدامات مطلوب در اتمام پروژه های نیمه تمام هستیم.

زنجان ـ ایلنا:‌ نماینده ولی فقیه وامام جمعه استان زنجان با اشاره به اقدامات انجام شده در بخشهای محتلف در استان زنجان افزود: در دولت نهم ودهم شاهد اقدامات مطلوب در اتمام پروژه های نیمه تمام هستیم.

به گزارش خبر نگار ایلنا از زنجان، حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دولت نهم و دهم در جمع خبرنگاران زنجان گفت: مسئولان در طول 7سال دست به دست هم دادند تا باعث این اقدامات وعملکردهای مثبت و مطلوب شدند.

حجت الاسلام خاتمی با اشاره به اینکه انسان در مقابل پیشگاه خداند باید پاسخگویی مردم، خدا و تاریخ باشد افزود: قضاوت تاریخ را در کنار قضاوت خدا را بسیار مهم و اساسی عنوان کرد.

وی با ارزیابی مهم از قضاوت خدا و تاریخ در مورد انسانها اظهار داشت:‌ انسانها قضاوت تاریخ را در مورد گذشتگان شاهد هستند وامید است که همگان در پیشگاه خدا وتاریخ رو سفید باشند.

نماینده ولی فقیه وامام جمعه زنجان با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام در دولت نهم و دهم جزو اقدامات و عملکردهای مطلوب و ماندگار است، افزود: همه مسئولان در معرض امتحان قرار دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر