کد خبر: 157 A

مدیر کل دفتر بانوان استانداری زنجان:

مدیر کل دفتر بانوان استانداری زنجان با اشاره به برگزاری نمایشگاه در هفته دولت و معرفی عملکرد بانوان در دولت نهم و دهم گفت: زنان شاخص زنجانی در نمایشگاه بزرگ دولت مهر معرفی می‌شوند.


زنجان - ایلنا: مدیر کل دفتر بانوان استانداری زنجان با اشاره به برگزاری نمایشگاه در هفته دولت و معرفی عملکرد بانوان در دولت نهم و دهم گفت: زنان شاخص زنجانی در نمایشگاه بزرگ دولت مهر معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، آذر آوازه مدیر کل مشاوره استاندار در امور بانوان و مدیر کل دفتر بانوان استانداری ظهر امروز(24 مرداد) در دومین کارگروه تخصصی بانوان و خانواده در استانداری گفت: با توجه به نگاه ویژه دولت نهم و دهم به امور بانوان کلیه مصوبات در این زمینه در نمایشگاه هفته دولت به نمایش گذاشته می شود.

این مقام مسئول با اشاره به معرفی زنان شاخص استان در نمایشگاه دولت مهر اذعان کرد: معرفی زنان شاخص استان پیش زمینه ای برای چاپ کتاب در این مورد و رو نمایی از آن در دهه فجر خواهد شد.

آوازه با بیان اینکه هر روز یک مشاوره رایگان در نمایشگاه صورت خواهد گرفت، یادآور شد: کتاب هایی در حوزه های زنان و خانواده در دولت نهم و دهم در نمایشگاه به نمایش گذاشته می شود.

مشاور استاندار در امور بانوان و مدیر کل دفتر بانوان استانداری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه فی ما بین دفتر و صندوق مهر امام رضا(ع) در راستای تامین تسهیلات زنان سرپرست خانواده از طریق این صندوق افزود: این تفاهم نامه کمک بسزایی به زنان سرپرست خانواده در ایجاد اشتغال می کند.

وی ادامه داد: طرح جشنواره لباس های ایرانی اسلامی نیز از طرح های مصوب بسیار مطلوب در امور بانوان بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مسائل فرهنگی کودکان و نوجوانان از مهم ترین مسائل روز جامعه می باشد، خاطر نشان ساخت: کودکی از مهم ترین دوران زندگی است که در آن شخصیت فرد پایه ریزی می شود و رسیدن به این امور بسیار حائز اهمیت است.

وی در پایان با اشاره به تشکیل کار گروه کودکان و نوجوانان در قالب کمیته ای که مسئولان در آن حضور داشته باشند، یادآور شد: کلیه خدماتی که برای کودکان و نوجوانان ارائه می شود در این کار گروه مطرح شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر