کد خبر: 159 A

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: راهپیمایی روز قدس، فریادی برای نجات بشریت از استیلای مستکبران جهان است.

زنجان - ایلنا: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: راهپیمایی روز قدس، فریادی برای نجات بشریت از استیلای مستکبران جهان است.

به گزارش ایلنا از زنجان، سید سعید حسینی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان به خبرنگار شبستان گفت: روز جهانی قدس روز تلاش بر نجات بشریت از استیلای مستکبران جهان است و در این روز تمام مسلمانان جهان فریاد انزجار از ظلم و ستم استکبار و صهیونیست را سر خواهند داد.

وی با اشار ه به اینکه امام راحل 31 سال قبل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نام گذاری کردند، ادامه داد: روز جهانی قدس امروز به روز وحدت و اتحاد مسلمانان جهان تبدیل شده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: در این روز بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حمایت از مسلمانان فلسطین و اعلام انزجار و نفرت از
اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیست اسرائیل با شکوه و عظمت فریادی آزادی سرخواهند داد.

به گفته حسینی، قدس به جهت اینکه اولین قبله مسلمان جهان بوده و در نقطه خاص خاورمیانه قرار دارد از اهمیت خاصی برخوردار است، ادامه داد: در سوره اسراء نیز به جایگاه و موقعیت بیت المقدس اشاره شده است.

وی یکی از عوامل اشغال فلسطین توسط اسرائیل را موقعیت این منطقه اعلام کرد و گفت: راهپیمایی روز قدس حمایت از مسلمانان آزادی خواه فلسطین است.

این مقام مسئول نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در مورد قدس، اعلام انزجار مردم ایران و جهان از رژیم صهیونیست، محکومیت حمایت سلطه گران قدرت های شیطانی و استکبار بویژه آمریکای جنایتکار از فلسطین و محکومیت سکوت برخی کشورهای عربی از جنایات رژیم غاصب و اشغالگر اسرائیل را از اهداف برپایی این راهپیمایی عنوان کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان مسیر راهپیمایی شهر زنجان را از میدان قائم اعلام کرد و گفت: راس ساعت 10 روز جمعه راهپیمایان به سمت میدان رسل و بلوار دارالقرآن کریم زنجان حرکت خواهند کرد.

وی سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه در زنجان را حجت الاسلام میرتاج الدین معاون رئیس جمهور عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر