کد خبر: 16119 A

رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور:

رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشورگفت: مباحث ایمنی وسطح خدمات به مسافرین از وظایف سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای بوده که بیش از بیش می تواند تاثیر گذار باشد و رتبه بندی شرکتها نیز موجب ارتقاء ایمنی وسطح خدمات خواهد شد.

زنجان ـ ایلنا: رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشوردر زنجان گفت: رتبه بندی شرکتهای مسافر بری موجب ایجاد محیط رقابتی بین شرکتها بوده ونوع وسیله ونحوه ارائه خدمات در رتبه بندی بسیار مهم است.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهریار افندی زاده معاون وزیر راه وشهر سازی و رئیس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای عصر شنبه در سفر یکروزه به زنجان در نشستی با پرسنل اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان زنجان گفت: نگرش ما باید به سمت تاثیر گذاری بوده وهموطنان باید بدانند که سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای با جدیت به دنبال رفع مسائل ومشکلات آنان است.

وی در ادامه از روند رو به رشد در ادارات کل حمل ونقل وپایانه ها ابراز رضایت نموده وگفت: وظایف وسیاستها بخوبی به اجرا در می آید و باید کارکنان با انگیزه وبا روحیه فعالیت نموده و سعی کنند در استانها وجودشان تاثیر گذار باشد.

در ادامه این نشست صمیمی علی رحمتی مدیر کل حمل ونقل وپایانه ها استان زنجان با ارائه گزارش از زضعیت حمل ونقل جاده ای استان زنجان تصریح کرد: با تلاش همکاران وارگانهای ذیربط تلفات ناشی از تصادفات رانندگی بین شهری در ناوگان عمومی در نیمه نخست سالجاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از 16درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه در سالتحصیلی جدید بیش از 28مدرسه که در حاشیه راههای مواصلاتی استان زنجان قرار داشته اند، طرح ایمن سازی مدارس به اجرا در آمده و دانش آموزان این مدارس با قوانین عبور مرور آشنا شده وهمچنین در 21 مدرسه نیز طرح ایمن سازی فیزیکی مدارس اعم از نصب علائم، چراغهای چشمک زن و... به اجرا درامده است گفت:‌ در این مدت بیش از یک میلیون 360هزار مسافر وبیش از 2میلیون و385هزار تن کالا در استان زنجان جابجا شده است.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: درنیمه نخست سالجاری بیش از دو هزار و600 راننده دوره آموزشی بدو خدمت را طی کرده و موفق به کسب گواهینامه آموزشی شده‌اند.

در پایان این مراسم پرسنل اداره کل حمل ونقل وپایانه های استان زنجان مسائل ومشکلات مربوط به حوزه فعالیتشان را مطرح نموده و معاون وزیر نیز راهکارهای لازم را ارائه داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر