کد خبر: 16187 A

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان خبرداد؛

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان با اشاره به اعتراف یک سارق حرفه ایی به 12فقره سرقت موتور سیکلت گفت: شهروندان موتور سیکلت خودرا به هنگام پارک به تجهیزات ایمنی وبازدارنده مجهز کنند.

زنجان - ایلنا:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان گفت: شهروندان از خرید موتور سیکلت به صورت قولنامه ای مخصوصا از افراد ناشناس خوددرای کنند.

به گزارش ایلنا از زنجان، سرهنگ حسین عبدی گفت: در صورت امکان موتور سیکلت خودرا در پارکینگهای عمومی که دارای مسئول مشخص است پارک کرده وموتور سیکلت را به هنگام پارک به تجهیزات ایمنی وبازدارنده مجهز با قفل وزنجیر آنرا به شیئی ثابت ومحکم وصل کنید.

وی در ادامه با بیان اینکه شهروندان باید از دادن موتور سیکلت خود به افراد ناشناس حتی برای لحظه ای خوداری کنید گفت: از خرید موتور سیکلت به صورت قولنامه ای مخصوصا از افراد ناشناس خوددرای کنند و معامله را در دفاتر اسناد رسمی به ثبت برسانند تا در صورت سوء استفاده عواقب قانونی آن متوجه آنها نشود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان زنجان در بخشی از سخنان خود گفت: ماموران کلانتری 12زنجان نیمه شب گذشته در حین گشت زنی به فردی که در حال پرسه زنی بود مشکوک ونامبرده را برای بررسی بیشتر دستگیر وبه کلانتری منتقل کردند که این متهم در بازجویی مقدماتی پلیس خیلی زود لب به اعتراف گشوده وبه سرقت 12فقره موتور سیکلت اعتراف کرد.

سرهنگ عبدی در ادامه گفت: این سارق حرفه ایی اهل شاهرود است ودارایی 17فقره سابقه کیفری که جهت بررسی بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفته است.

وی در پایان از دستگیری پنج سارق دیگر در 48ساعت گذشته در شهرستان زنجان خبرداد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر