کد خبر: 1709 A

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان تاکید کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با مقایسه آمار عملکرد هفت ساله این دانشگاه گفت: ارتقاء کیفیت آموزشی مهم ترین رویکرد این دانشگاه است.

زنجان ـ ایلنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با مقایسه آمار عملکرد هفت ساله این دانشگاه گفت: ارتقاء کیفیت آموزشی مهم ترین رویکرد این دانشگاه است.

به گزارش ایلنا از زنجان، اصغر پرتویی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان در بازدید از غرفه خبرگزاری ایلنا در حاشیه نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دولت نهم ودهم تحت عنوان دولت مهر در جمع خبرنگاران گفت: این دانشگاه در سال 84 میزبان 9 هزار دانشجو بود و در سال گشذته 14 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل بودند.

وی فضای آموزشی این دانشگاه در سال 84 را 45 هزار مترمربع اعلام کرد و گفت: این رقم در سال گذشته 135 هزار مترمربع می باشد.

پرتویی تعداد اعضای هیات علمی در سال 84 را 150 نفر عنوان کرد و افزود: این تعداد در سال 90 به 320 نفر رسیده است.

این مقام مسئول تولیدات علمی در سال 84 را 100 مورد خواند و ادامه داد: در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی در این دانشگاه این تولیدات در سال گذشته به 1500 مورد افزایش یافت.

پرتویی با اشاره به اینکه کلیه شاخص های ارتقاء کیفیت در این دانشگاه رعایت شده است، اضافه کرد: برای رسیدن به این سیاست در دانشگاه آزاد اسلامی، ساختمان های آموزشی و فضاهای رفاهی و فرهنگی مطلوبی از جمله فضای ورزشی، آزمایشگاهی، نمازخانه و سلف سرویس ها در این دانشگاهع تعبیه شده است.

وی از فراهم بودن کلیه امکانات آموزشی در این دانشگاه خبر داد و گفت: ارتقاء فضاهای آموزشی به 35 هزار مترمربع با کلیه امکانات مورد نیاز تامین شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان به رشد 100 درصدی اعضای هیات علمی این دانشگاه طی هفت سال اخیر اشاره کرد و یادآور شد: رشد تولیدات علمی این دانشگاه بیانگر حرکت این نهاد در مسیر رشد و توانمندی های علمی است.

این مقام مسئول به امتیاز دانشگاه زنجان در شاخص های آموزشی و پژوهشی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: این امتیاز در سال 84، 950 امتیاز بود و در سال گذشته به سه هزار امتیاز افزایش یافته است.

وی از قرار گرفتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان در ردیف دانشگاه های جامع کشور خبر داد و گفت: امیداوریم با توسعه مرزهای دانش و پژوهش شاهد حضور این دانشگاه در رده های بالاتری باشیم.

پرتویی برگزاری نمایشگاه های هفته دولت را فرصت مناسبی برای به نمایش درآوردن اقدامات دولتمردان اعلام کرد و ادامه داد: حضور فیزیکی مردم در نمایشگاه و مشاهده این دستاوردها از اثرگذاری بیشتری در فضای مجازی برخوردار است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر