کد خبر: 18616 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان با اشاره به فعال شدن پروژه های دانشگاه پیام نور استان زنجان در دولت نهم و دهم گفت: توسعه کمی و کیفی این دانشگاه در بحث آموزشی و معنوی در دستور کار است.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت:‌ از 40 مرکز دانشگاهی فعال در استان 10 مرکز متعلق به دانشگاه پیام نور است.

به گزارش خبرنگارایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان درمراسم افتتاح ساختمان اداری آموزشی دانشگاه پیام نور شهرستان طارم گفت: امروز بار سنگین ارتقاء علمی و آموزشی در رشته های مختلف بر دوش دانشگاه پیام نور قرار گرفته است.

وی به مقایسه روزهای نخست تاسیس دانشگاه پیام نور با وضعیت کنونی این دانشگاه پرداخت و ادامه داد: در عصر حاضر شاهد تحول عظیمی در ارتقاء کمی و کیفی این دانشگاه هستیم.

استاندار زنجان با اعلام اینکه از 80 هزار دانشجوی مشغول به تحصیل در استان زنجان 25 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور تحصیل می کنند، ادامه داد: از 40 مرکز دانشگاهی فعال در استان 10 مرکز متعلق به دانشگاه پیام نور است.

وی به فعال شدن پروژه های دانشگاه های پیام نور استان اشاره کرد و گفت: رویکرد عملیاتی در راستای توسعه کمی و کیفی در دستور کار این دانشگاه قرار گرفت.

در ادامه رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان نیز در سخنانی با اشاره به اینکه یک میلیون و 300 هزار دانشجو تحت پوشش این دانشگاه هستند، گفت: در حال حاضر این دانشگاه به یک درخت تنومند تبدیل شده است.

موسوی با اشاره به اینکه 95 درصد دانشجویان این دانشگاه در استان زنجان بومی هستند، خاطرنشان ساخت: آنچه اساس و هویت ما را شکل می دهد فرهنگ ایرانی و اسلامی بودن ماست.

وی مساحت دانشگاه پیام نور طارم را 1550 مترمربع اعلام کرد و افزود: این دانشگاه با 15 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسیده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر