کد خبر: 1900 A

نماینده دبیرخانه جشنواره بین المللی رضوی در استان زنجان خبر از تمدید مهلت ارسال مقالات به جشنواره علمی پژوهشی "منزلت خانواده و سبک زندگی در فرهنگ رضوی" تا (10 شهریور) در سالجاری داد.

زنجان ـ ایلنا: نماینده دبیرخانه جشنواره بین المللی رضوی در استان زنجان خبر از تمدید مهلت ارسال مقالات به جشنواره علمی پژوهشی "منزلت خانواده و سبک زندگی در فرهنگ رضوی" تا (10 شهریور) درسالجاری داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، ابراهیم قاسمی نماینده دبیرخانه جشنواره بین المللی رضوی در استان زنجان امروز در جلسه هماهنگی برنامه های جشنواره رضوی در استان با اشاره به اینکه مهلت ارسال اثار به دبیرخانه این جشنواره اول شهریور امسال بود، گفت: به جهت استقبال پژوهشگران و محققان، مهلت ارسال آثار به جشنواره علمی پژوهشی "منزلت خانواده و سبک زندگی در فرهنگ رضوی" تا (10 شهریور) تمدید شد.

وی با اشاره به اینکه استان زنجان به مدت 5 سال این جشنواره را با عنوان جلوه های معرفتی در مناظرات و بیانات رضوی برگزار می کرد، اضافه کرد: به جهت تکراری بودن موضوع، درخواست های مکرر شرکت کنندگان و سیاست های دبیرخانه دائمی جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در مشهد مقدس مقرر گردید امسال این جشنواره با عنوان منزلت خانواده و سبک زندگی در فرهنگ رضوی برگزار شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در کلیه استانها با عناوین مختلف برگزار می شود، یادآور شد: امسال جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در 150 کشور دیگر نیز برگزار خواهد شد.

قاسمی با بیان اینکه جشنواره امام رضا(ع) در زنجان در دو محور خانواده در فرهنگ رضوی و سبک زندگی در فرهنگ رضوی برگزار می شود، اظهار داشت: در پایان این جشنواره از 26 برگزیده به عنوان نفرات اول تا سوم هر محور تجلیل می شود.

وی به توزیع فراخوان این جشنواره به دستگاه های مختلف استان، دانشگاه ها و حوزه های علمیه ی سراسر کشور و موسسات قرآنی و مذهبی استان زنجان و قم اشاره کرد و افزود: استقبال از این جشنواره بسیار مطلوب است و تاکنون مقالاتی از استان های تهران، آذربایجان شرقی، قم، لرستان، اردبیل، کاشان، تویسرکان، مازندران و زنجان به دبیرخانه این جشنواره در استان زنجان ارسال شده است.

نماینده دبیرخانه جشنواره بین المللی رضوی در استان زنجان در ادامه از تشکیل کمیته های مختلف در دبیرخانه این جشنواره در زنجان خبر داد و گفت: تشکیل کنفرانس خبری، تشکیل کمیته خبری و اطلاع رسانی، طرح موضوع در جلسات فرهنگ شورای عمومی و چاپ کتاب از مقالات برگزیده در دستور کار بعدی این دبیرخانه جشنواره قرار دارد.

این جشنواره در محورهای خانواده در فرهنگ رضوی، در بخش های تربیت دینی و نقش اعضای خانواده در تحکیم خانواده، ازدواج و تشکیل خانواده، حقوق متقابل همسران، جایگاه خانواده در نظام اجتماعی، جایگاه سالمندان در خانواده و صله رحم و ارتباطات در خانواده و در محور سبک زندگی در فرهنگ رضوی در بخش های موفقیت، معاشرت در روابط اجتماعی، رسانه و خانواده، اوقات فراغت، الگوی مصرف و خرید، پوشش آرایش و بدن، مدیریت زمان در زندگی، تغذیه و رضایتمندی در زندگی، خانه داری و زندگی شهری برگزار می شود.

جشنواره علمی پژوهشی "منزلت خانواده و سبک زندگی در فرهنگ رضوی" روز چهارشنبه (5 مهر) در فرهنگ سرای امام خمینی(ره) استان زنجان کلید می‌خورد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر