کد خبر: 1943 A

در هفته دولت انجام می شود؛

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان با اشاره به برگزاری برنامه ها ویژه هفته دولت و بزرگداشت این هفته در استان زنجان خبر از افتتاح 5 طرح صنعتی در استان زنجان داد.

زنجان ـ‌ ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان با اشاره به برگزاری برنامه ها ویژه هفته دولت و بزرگداشت این هفته در استان زنجان خبر از افتتاح 5 طرح صنعتی در استان زنجان داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، علی معصومی رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان میزان سرمایه گذاری این طرحها را برای بهره برداری 196میلیارد و500میلیون ریال اعلام کرد وافزود: تمامی این طرحها توسط بخش خصوصی اجرا گردیده است.

وی در خصوص نوع تولیدات واحدهای آماه برای بهره برداری گفت: انواع جعبه مقوایی، شیشه ایمنی، انواع اسکلتهای فلزی، لیوان یکبار مصرف وانواع سوسیس وکالباس در این واحدها تولید وبه بازار عرضه می شود.

این مقام مسئول بهره برداری از شرکت فرآورده های گوشتی در زنجان را اقدام مهم برای افزایش کیفیت محصولات غذائی دانست و افزود: با آغاز به کار این شرکت شرکت فرآورده های گوشتی با کیفیت بسیار بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه گفت: از تعداد 5 طرح صنعتی،تعداد 4طرح در شهرستان زنجان ویک طرح نیز در ابهر مستقر می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با تقدیر از پیگیریهای مقام عالی استان دکتر رئوفی نژاد در رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران طرحهای صنعتی خاطر نشان کرد: با حضور مدیران وزارت صنعت معدن وتجارت و مقامات استانی این طرحهای صنعتی به طور رسمی به بهره برداری خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر