کد خبر: 215 A

به ابتکار جمعی از روزنامه نگاران درزنجان صورت می گیرد؛

به ابتکار جمعی از روزنامه نگاران زنجان که بر آن شدند که روز 18 شهریور ماه را به عنوان روز "زنجان زیبا؛ بدون ماشین، بدون زباله" نامگذاری کنند.

زنجان ـ ایلنا: روزنامه نگاران زنجان در روز ۱۸شهریور ماه سالجاری می‌خواهند شهری زیبا برای زندگی همه زنجانی‌ها را عملی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، رزنامه نگاران زنجان برای عملی شدن این ابتکار معتقدند این اقدام مطلوب فقط به کمک تک تک مردم زنجان عملی خواهد شد.

قابل بیان است که در جلسه تجلیل از خبرنگاران نیز این طرح از سوی سرپرست شهرداری زنجان، رئیس و نایب رئیس شورای اسلامی شهر زنجان و خبرنگاران مورد استقبال و حمایت قرار گرفته است.

خبرنگارن و مدیران رسانه‌های استان، همه سازمان‌ها، ارگان‌ها، دوایر دولتی، هیات‌های ورزشی، دوستداران محیط زیست، انجمن‌های خیریه، دانشگاهیان و همه مردم خوب شهر زنجان دعوت می‌شود، در اجرای این طرح جامعه زنجان را یاری کنند.

رونامه نگاران زنجان با بیان این جمله می‌خواهند به شهروندان زنجان بگویند: شهروندان زنجانی بیایید، در این روز بدون وسیله نقلیه در شهر تردد کنیم، محیط اطراف خود، کوه‌ها، پارک‌ها و معابر عمومی را تمیز نگه داریم.

همچنین خبرنگاران در بخشی از بیانیه خود از اساتید و کار‌شناسان حوزه‌های مختلف خواستند که نظرات خود را در قالب مقالات در این رابطه برای چاپ در روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها و هفته نامه‌ها ارائه دهند یا در وبلاگ ارائه دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر