کد خبر: 2184 A

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان:

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان با اشاره به اقدامات مطلوب انجام گرفته طی 7سال دولت نهم و دهم گفت: در تولید مسکن مهر استان زنجان شاهد شاهکار با تولید 52هزار واحد مسکونی در دولت مهر هستیم.

زنجان ـ ایلنا: معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان با اشاره به اقدامات مطلوب انجام گرفته طی 7سال دولت نهم ودهم گفت: در تولید مسکن مهر استان زنجان شاهد شاهکار با تولید 52هزار واحد مسکونی در دولت مهر هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فیروز احمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان در حاشیه برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دولت نهم ودهم تحت عنوان "دولت مهر"با حضور در غرفه خبرگزاری ایلنا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا گفت: مجموعه نمایشگاه سالجاری نسبت به سالهای گذشته در این زمینه کاملا با ارائه گزارشات متنوع،شفاف ودقیق با آمار و ارقام بسیار مستند برگزار شده است.

احمدی با بیان اینکه دستاوردهای دولت نهم ودهم دارای تنوع وخلاقیت است افزود:در امور عمرانی استان زنجان شاهد 4هزارو 522میلیارد تومان اعتبارات هستیم که این رقم طی 7سال دولت نهم و دهم رقم قابل توجهی برای استان بوده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان در ادامه با ارزیابی مطلوب از پرداخت یارانه ها با مبلغ 100میلیارد تومانی به مردم استان زنجان برای بالابردن قدرت اقتصادی محرومین واقشار آسیب پذیر در دولت دهم افزود: یکی از برجسته ترین اقدامات در این نمایشگاه پرداختن به هدفمندی یارانه هاست.

این مقام مسئول در استان در زمینه هدفمندی یارانه ها با اشاره به وجود برخی مشکلات در زمینه های اقتصادی وصنعتی برای دادن بسته های حمایتی به صنایع گفت: با برطرف نمودن این مسائل اجرای هدفمندی یارانه یک اقدام مطلوب وتاثیر گذار در جامعه بوده است که برکات آن را در حوزه مدیریت پول مردم را در جامعه شاهد هستیم.

احمدی در بخشی از سخنان خود عرضه سهام عدالت را یک اقدام مهم واساسی برشمرد افزود: مبلغ 43هزار میلیارد تومان برای بالابردن قدرت خرید مردم یک اقدام بزرگ در دولت دهم بوده است.

وی با اشاره به پایین آمدن نرخ بیکاری در استان زنجان گفت: استان زنجان جزو استانهای موفق در این طرح بوده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان با اشاره به اجرای طرحهای مهر ماندگار در سطح کشور واستان تصریح کرد: یکی از برجسته ترین اقدامات در دولت مهر در این زمینه انجام گرفته است.

این مقام مسئول در ادامه با ارزیابی مطلوب از اقدامات فرهنگی وهنری در استان زنجان یاد آور شد: در این زمینه شاهد پرداخت اعتبارات مبلغ 7میلیارد تومانی قبل از دولت نهم و مقایسه مبلغ 80میلیارد تومانی در دولت نهم ودهم بودیم که این مبلغ بسیار مبلغ بی نظیر بوده است.

احمدی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه اشتغال خانگی و روستای با استفاده از صندوق مهر امام و،وام ازدواج در سال 90 بالغ بر 10میلیارد تومان بوده است افزود: در این زمینه نیز شاهد گامهای موثر بودیم.

همچنین وی با ارزیابی مطلوب از سرمایه گذاری های خارجی ومیزان صادرات 1میلیاردی استان زنجان در سالهای اخیر خاطر نشان کرد: در بخش گاز رسانی به شهرها و روستا نیز شاهد رکوردهای جالب توجه در مقایسه قبل وبعد از دولت نهم ودهم هستیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان در پایان با تقدیر ویژه از رسانه های و خبرگزای های استان زنجان افزود: انصافا خبرگزاری ها ورسانه های استان زنجان دارای کارهای ارزشی با آرمانهای انقلاب اسلامی هستند وبا انتقادات سازنده موجب توسعه وپویایی استان هستند.

نمایشگاه دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر