کد خبر: 221 A

رمضان ماه مهربانی؛

رمضان ماه مهربانی و روز قدس فرصتی دوباره برای دستگیری از مردم مظلوم فلسطین است.

زنجان ـ ایلنا: رمضان ماه مهربانی و روز قدس فرصتی دوباره برای دستگیری از مردم مظلوم فلسطین است.

به گزارش ایلنا از زنجان، ماه رمضان علاوه بر همه برکات و ثمراتی که دارد، زمینه ای فراهم می کند تا مسلمانان به یاد هم افتاده، دستی به سوی دیگری دراز نمایند و به درد وغم هم نوعان وهم کیشان خود توجه کنند و حداقل، فریاد حمایت از ستمدیدگان عالم سر بدهند.

اعلام روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان ظرف زمانی تجلی ابراز همدردی و حمایت از همدیگر و کمک به مظلومان و ستمدیدگان، توسط بت شکن زمان و پیشقراول مبارزان مسلمان، حضرت امام خمینی"ره" کار نیکو وپسندیده‌ای بود که بهانه نمایش وحدت و به هم پیوستگی جهانی مسلمانان و اعلام پشتیبانی از ملت مظلوم و بی پناه فلسطین شد.

کمیته امداد استان زنجان نیز در روز جهانی قدس و در راستای عمل به فرمایشات بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، برای کمک به مردم مظلوم فلسطین آماده دریافت کمک‌های مردم مسلمان و نوع دوست پایتخت شور و شعور حسینی است.

به همین منظور، امدادگران کمیته امداد در پایگاه‌های نیکوکاری این نهاد در مسیر راهپیمایی باشکوه روز قدس و همچنین میعادگاه‌های نماز جمعه و همچنین امدادگران در خانه انفاق، احسان و نیکوکاری کمیته امداد استان زنجان واقع در ابتدای خیابان سعدی وسط در طول ماه پربرکت رمضان و به ویژه روز جهانی قدس از ساعت 8.30 تا 24 شب آماده دریافت کمک‌های مردمی جهت کمک به مردم مسلمان و مظلوم فلسطین هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر