کد خبر: 224 A

استاندار زنجان خبرداد:

استاندار زنجان با اشاره به اهمیت بازگویی و نمایش اقدامات دولت گفت: استان زنجان دومین و بزرگترین نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم را در هفته دولت برگزار می‌کند.

زنجان ـ‌ ایلنا: استاندار زنجان با اشاره به اهمیت بازگویی و نمایش اقدامات مطلوب دولت نهم ودهم گفت:استان زنجان دومین و بزرگترین نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم ودهم را در هفته دولت برگزار می کند.

به گزار خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد در اولین جلسه ستاد برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم ودهم با اشاره به ایجاد فرصت مناسب برای بیان عملکرد مطلوب دولت نهم و دهم در طول سالهای اخیر در طول هفته دولت سالجاری افزود:‌ استان زنجان در راستای انجام وظیفه برای پاسداشت ویاد داشت نام ویاد شهیدان دولت بزرگترین نمایشگاه دستاوردهای دولت را با برگزاری جشنواره شهید رجایی را با کلنگ زنی وبهره برداری از تعدادی از پروژه ها در بخش های مختلف را در زنجان برگزار می کند.

رئوفی نژاد با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه بزرگ با 6کمیته ویژه برگزار می شود، افزود: تلاش می شود با تلاش مجموعه دستگاههای اجرایی در استان زنجان عملکرد همه دستگاههای اجرایی را با کارهای شاخص وبرجسته ومنحصر بفرد، در استان زنجان با کمیته ویژه طرحها ی تعریف شده به نمایش بگذارد.

وی با اشاره به اینکه در برخی بخشهای فرهنگی، اقتصادی، عمرانی، کشاورزی و امر به معروف و نهی از منکر،‌ انتظامی و امنیتی، ورزش و جوانان، مسکن، قرآن و بانوان و اشتغال اقدامات مطلوب در راستای ارتقاء انجام گرفته است تصریح کرد: باید این اقدامات در عملکردها به نحو مطلوب با آمار وارقام دقیق واقعی با اطلاع عموم مردم استان برسد.

استاندار زنجان در ادامه با اشاره به آخرین فرصت برای نمایش و بازگویی عملکرد مطلوب و اقدامات مناسب دولت نهم و دهم در زمینه‌های مختلف در این نمایشگاه افزود: برگزاری این نمایشگاه برای استان بسیار مهم و اساسی است.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به رونمایی از آرم و لوگوی استان زنجان در افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت اظهار داشت: استان زنجان باید درطراحی این آرم با توجه به شاخص های نظیر شیخ اشراق سهروردی و شهر شور و شعور حسینی و غواصان دریا دل به صورت هنرمندانه توجه ویژه داشته باشد.

رئوفی نژاد در پایان خاطر نشان کرد:استان زنجان دومین و بزرگترین نمایشگاه دستاوردهای دولت نهم و دهم را بعد از استان تهران برگزار می کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر