کد خبر: 22614 A

استاندار زنجان تاکید کرد؛

استاندار زنجان با اشاره به دغدغه های اصلی در بخث نظارت و کنترل بازار گفت: تدابیر در سطح ملی در این زمینه در کاهش قیمت ها موثر است.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت: باید در زمینه بسته بندی مناسب گوشت کشتارگاههای صنعتی اقدامات موثر وفرهنگسازی انجام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ‌محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار با اشاره به نظارت و کنترل مستمر بازار گفت: نظارت وکنترل بازار الویت اصلی مدیران دستگاههای اجرایی در استان زنجان است.

استاندار زنجان با بیان اینکه نظارت و کنترل فروش داروها در داروخانه ها نیز باید در الویت کاری باشد افزود: نوع دارو، عرصه وقیمت داروها در داروخانه ها نیز باید نظارت وکنترل دقیق شود.

رئوفی نژاد در این زمینه افزود: باید جلوی احتکار، مقدار و نوع عرضه داروها نسبت به گذشته با توجه به شرایط امروز نظارت دقیق شود.

وی در ادامه نظارت دقیق ومستمر از مطب های پزشکان را ضروری دانست وگفت:‌ باید در این زمینه نیز با نظارت و کنترل دقیق پیگیری های لازم انجام گیرد.

استاندار زنجان با بیان اینکه در تنظیم بازار همه چیز باید کنترل ونظارت شود تصریح کرد: روند قیمتها در حال حاضر عموما ثابت، یا رو به روند کاهشی است و به ندرت افزایش قیمت در استان داریم.

مقام عالی استان با اشاره به اهمیت تجمیع کشتارگاهها سنتی وایجاد کشتارگاه صنعتی در استان افزود: در زمینه بسته بندی گوشت نیز فرهنگسازی واطلاع رسانی باید اقدامات موثر انجام گیرد.

وی در پایان با تاکید بر تجمیع کشتارگاههای سنتی در استان گفت: ایجاد کشتارگاههای صنعتی وتوسعه این کشتارگاههای صنعتی به بسته بندی مناسب در راستای رعایت بهداشت وسلامت مردم را ضروری است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر