کد خبر: 22615 A

رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان:

رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان با اشاره به عملکرد مطلوب واحد رسیدگی به شکایات مردمی گفت: از 283 فقره پرونده تشکیل شده 83 فقره تخلف و 75فقره پرونده منجر به رضایت شده است.

زنجان ـ ایلنا: رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان گفت: بیشترین شکایات مردم در زمینه عرضه قیمت گوشت قرمز، مشاورین املاک وخودرو و کابینت سازی در زنجان بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد کاوندی رئیس مجمع امور صنفی استان زنجان شامگاه دیروز در جلسه ستاد تنظیم بازار با ارائه گزارش عملکرد اصناف استان زنجان گفت: 7هزارو 403 مورد پرونده در این مورد بوده است.

کاوندی با اشاره به تخلفات گرانفروشی با 48مورد گفت: 5مورد پرونده احتکار را در استان شاهد بودیم.

وی عدم صدور صورتحساب و عرصه کالاهای قاچاق را 29مورد برشمرد وگفت:در مجموع 51مورد تخلف را در استان زنجان شاهد بودیم.

کاوندی بازرسی در قالب گشت با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی استان را 20مورد با 38مورد پرونده متشکله با ارزش ریالی 25میلیارد ریالی عنوان کرد وافزود: نظارت وکنترل بر بازار گوشت قرمز نیز بررسی شده است.

در ادامه این جلسه محمد رضا نهاوندی پور مدیر سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان نیز خبر از خروج روزانه 6راس گوساله از استان داد وگفت:‌ این کاهش خروج بدلیل کم شدن تعداد پرواربندیهای استان بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه همین تعداد ورودی نیز از استانهای همجوار به استان زنجان داریم تصریح کرد: مشکلی در زمینه تامین گوشت ودام زنده در استان وجود ندارد.

نهاوندی پور با اشاره به وصول 64میلیارد تومانی از محل توسعه کشاورزی برای واحد های تولیدی گفت: مشکل نقدینگی نیز با این وصول حل می شود.

وی دربخشی از سخنان خود گفت: مرغداریهای استان زنجان نیز دارای آمار قابل قبول با روند روبه رشد در سطح کشور هستند.
نهاوندی پور در پایان اظهار امیدواری کرد: با صدور این محصولات تولیدی به خارج از کشور می توان شاهد رشد صادرات غیر نفتی در این زمینه شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر