کد خبر: 2456 A

معاون جامعه معلولان استان زنجان خبرداد

جامعه معلولان استان زنجان با ارائه عملکرد 3 ساله خود در نمایشگاه دستاوردهای دولت مهر حضور پیدا کرده است.

زنجان ـ ایلنا: جامعه معلولان استان زنجان با ارائه عملکرد 3 ساله خود در نمایشگاه دستاوردهای دولت مهر حضور پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سهیلا حسنی معاون جامعه معلولان استان زنجان در حاشیه برگزاری نمایشگاه بزرک دولت مهر به خبرنگارایلنا گفت: جامعه معلولان استان زنجان در راستای معرفی این مرکز به مردم در این نمایشگاه شرکت کرده است.

وی افزود: در این نمایشگاه کارگاه های تولیدی و تعاونی های مربوط به اعضای جامعه معلولان استان زنجان و عملکرد آنها در معرض دید علاقمندان قرار داده شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه برپایی این نمایشگاه ها باعث افزایش آگاهی و اطلاعات مردم می شود، ادامه داد: در استان زنجان بسیاری از خانواده ها هستند که هنوز از وجود جامعه معلولان بی خبرند.

وی با بیان اینکه با برپایی این نمایشگاه ها افراد سالم می توانند به توانمندی های معلولان پی ببرند، ابراز کرد: در غرفه جامعه معلولان استان زنجان کارگاه تولیدی پروانه ها که چند تن از معلولان زنجانی به تولید صنایع دستی از جمله معرق کاری و عروسک سازی می پردازند معرفی شده است.

حسنی خاطر نشان کرد: برای اولین بار در استان زنجان سه تن از معلولان زنجانی اقدام به راه اندازی کارواش بخار کردند که در غرفه جامعه معلولان در نمایشگاه دولت مهر معرفی شده است.

وی خاطر نشان کرد: غرفه جامعه معلولان به همت اعضای افتخاری و همیار برپا شده و دستاوردهای اعضای این مرکز ارائه شده است.

این مقام مسئول با ابراز خرسندی از بازدید مسئولان استان از غرفه جامعه معلولان گفت: خوشبختانه استقبال مردم و مسئولان از این غرفه خوب بوده و این امر باعث شناساندن اقدامات و فعالیت های جامعه می شود.

خاطر نشان می شود جامعه معلولان استان زنجان از سال 1388 تاسیس شده و در حال حاضر 300 نفر عضو آن هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر