کد خبر: 2465 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان با اشاره به اینکه دولت های نهم و دهم، دولت کار و تلاش معرفی شده اند، گفت: فرهنگ خدمتگزاری در این دولت نهادینه شد.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان با اشاره به اینکه دولت های نهم و دهم، دولت کار و تلاش معرفی شده اند، گفت: فرهنگ خدمتگزاری در این دولت نهادینه شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان در برنامه صبحگاه نیروی انتظامی و در جمع کارکنان نیروی انتظامی استان زنجان به هفته دولت و هدف گذاری و شاخص های خدمتگزاری در این دولت اشاره کرد و گفت: به برکت انقلاب و خدمات دولت، امروز شاهد عمران، آبادانی و عزت ایران اسلامی هستیم.

مقام عالی استان به مقایسه اقدامات انجام شده در طول هفت سال خدمت دولت های نهم و دهم و 27 سال قبل آن پرداخت و افزود: این دولت به جهت تلاش های شبانه روزی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان دولت کار و تلاش معرفی شده است که تائیدات مقام معظم رهبری نمره زرینی بر کارنامه این دولت است.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه فرهنگ خدمت بی منت و پرکاری در طول این دولت احیا و نهادینه شد، خاطرنشان ساخت: عزت و بالندگی حکومت و حاکمیت و نقش آفرینی نظام در داخل و خارج از محیط بین الملل به برکت این دولت بی سابقه است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان نیز گفت: دولت نهم زمانی پا به عرصه خدمت گذاشت که گفتمان انقلاب رنگ خود را می باخت و ارزش های اسلامی کمرنگ می شدند.

سردار شرفی اضافه کرد: در آن دولت بسیاری از ارزش های نظام جمهوری اسلامی زیر سوال رفته بود و منابع نظام جمهوری اسلامی به صورت ناعادلانه در بین مردم توزیع می شد و بسیاری از مسئولان از نیازهای واقعی مردم اطلاعی نداشتند و تصمیمات در اتاق ها گرفته می شد.

وی با اشاره به اینکه دولت نهم و دهم ارزش های نظام و گفتمان انقلاب را احیا کرد، ادامه داد: دولتمردان به خوبی شعار عدالت و مهرورزی را احیاد کردند و منابع را به صورت عادلانه بین مردم توزیع کردند.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه روحیه شجاعت و ایستادگی ملت ایران همچون 8 سال دفاع مقدس در مقابل فشارهای اقتصادی ستودنی است، اظهار داشت: آخرین جلوه بارز این دولت، اجلاس سران کشورهای غیر متعهد است که به زودی شاهد اثرات مطلوب آن خواهیم بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر