کد خبر: 2491 A

معاون راه وشهرسازی استان زنجان:

معاون راه وشهرسازی استان زنجان با اشاره به اقدامات وعملکرد مطلوب در دولت نهم و دهم در بخش راه و شهرسازی افزود: در طول 7سال اخیر برابر با 27سال بعد از انقلاب اسلامی در ایران اسلامی و استان زنجان اقدامات اساسی در بخش راه و شهرسازی انجام شده است.

زنجان ـ ایلنا: معاون راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اقدامات و عملکرد مطلوب در دولت نهم ودهم در بخش راه و شهرسازی افزود: در طول 7سال اخیر برابر با 27سال بعد از انقلاب اسلامی در ایران اسلامی و استان زنجان اقدامات اساسی در بخش راه و شهرسازی انجام شده است.

اصغر وثوق معاون راه وشهرسازی استان زنجان در حاشیه برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دولت نهم و دهم در هفته دولت با حضور در غرفه خبرگزاری ایلنا در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار ایلنا گفت: مدیریت و نگهداری از راههای استان زنجان برعهده این بخش است و استان زنجان داری 10هزار و 400کیلومتر راههای مواصلاتی است.

وثوق با اشاره به تقسیم بندی سه گانه وظایف اصلی این بخش گفت: یکی از تکالیف اصلی در این زمینه ارتقاء ایمنی، محورهای مواصلاتی،‌ کاهش تلفات جاده ای و توسعه و تجهیز علائم راهها است که در دولت نهم و دهم شاهد رشد بسیار مطلوب در این زمینه در مقایسه با سالهای قبل در ایران و استان بوده ایم.

این مقام مسئول در راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در بحث اصلاح نقاط پر حادثه کارهای اساسی در استان انجام گرفته است، افزود: این اقدامات در کاهش آمار تلفات جاده ای در کشور واستان بسیار موثر و مطلوب بوده است.

وی در بخش ساماندهی تقاطعها به صورت همسطح با ایجاد روشنایی در محورهای مختلف تصریح کرد: شاهد اقدامات و عملکرد مناسب در این زمینه نیز بودیم.

وثوق در زمینه خدمات رسانی به ماشینهای عبوری نیز بیان کرد: بهره برداری از جاده‌های در زمینه توسعه و تجهیز دارای افزایش و رشد چشمگیر بوده است.

معاون راه وشهرسازی استان زنجان با اشاره به خدمات دهی واقدامات اساسی و مهم در این زمینه در طول 7سال اخیر در دولت نهم و دهم گفت: تعداد ماشین آلات و دستگاهها از 17دستگاه به 34دستگاه رسیده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه با خدمات رسانی مناسب و موثر در استان امروزه شاهد خدمات رسانی به موقع به شهروندان و هموطنان در این استان هستیم، اظهار داشت: در بخش کاهش تلفات بسیار موثر اقدام شده است.

وی با اشاره به تامین 88دستگاه ماشین آلات در دولت نهم و دهم افزود: خرید و تجهیز این ماشین آلات به اندازه 27سال دولتهای قبلی بوده است که در این زمینه شاهد رشد جهشی هستیم.

وثوق در پاین این اقدامات را در راستای کمک به خدمات به موقع به حفظ ونگهداری و تجهیز راهها را با عملکرد ویژه برشمرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر