کد خبر: 2737 A

معاون بنیاد نخبگان استان زنجان خبرداد

معاون بنیاد نخبگان استان زنجان با اشاره به اقدامات وعملکرد دولت نهم ودهم گفت:در استان زنجان 130نفر در بنیاد نخبگان استان تشکیل پرونده داده اند.

زنجان ـ ایلنا: معاون بنیاد نخبگان استان زنجان با اشاره به اقدامات وعملکرد دولت نهم ودهم گفت:در استان زنجان 130نفر در بنیاد نخبگان استان تشکیل پرونده داده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،سهراب رحمانی معاون بنیاد نخبگان استان زنجان در حاشیه برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دولت نهم ودهم در بازدید از غرفه خبرگزاری ایلنا در این نمایشگاه در گفتگویی اختصاص با خبرنگار ایلنا گفت:حمایت های بنیاد نخبگان استان زنجان از افراد واجد شرایط با پرداخت وامهای مسکن،جایزه تخصصی ویژه 30میلیون تومانی حمایت می کند.

عضو هیئت علمی دانشگاه زنجان با بیان اینکه مهمترین کار در این بنیاد بحث شرکتهای دانش بنیاد است افزود: افراد داری اختراعات در مرحله تولید حمایت ویژه از بنیاد نخبگان می گیرند.

وی با اشاره به اینکه تولید داخل از دل این طرحها واختراعات بدست می آید افزود:این طرحها باعث اشتغالزایی می شود.

رحمانی در ادامه با اشاره به ضعف اطلاع رسانی در این مورد افزود:همت اصحاب رسانه در این عرصه برای اطلاع رسانی مهم واساسی است.

وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه در این نمایشگاه 13شرکت تعاونی دانش بنیان حضور دارند گفت:این شرکت در مرحله داوری طرحها برای پرداخت تسهیلات هستند.

معاون بنیاد نخبگان استان زنجان در پایان از جمله شرکتهای شرکت کننده در این نمایشگاه را با غرفه تولید مخازن انعطاف پذیری سوخت برای هواپیما، تولید جوجه مقاوم به سرما، تولید هواپیمای بدون سرنشین،بازیافت کادمیوم و روی از پسماندهای کارخانجات تولید دارو را برشمرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر