کد خبر: 2739 A

مدیر کل ورزش وجوانان استان زنجان:

مدیر کل ورزش وجوانان استان زنجان با اشاره به اقدامات مطلوب دولت نهم ودهم در طی 7سال اخیر افزود: استان زنجان داری پتانسیلهای ویژه در بخش ورزش است.

زنجان ـ ایلنا:مدیر کل ورزش وجوانان استان زنجان با اشاره به اقدامات مطلوب دولت نهم ودهم در طی 7سال اخیر افزود: استان زنجان داری پتانسیلهای ویژه در بخش ورزش است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ایرج رحمانی مدیر کل ورزش وجوانان استان زنجان در حاشیه برگزاری نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دولت نهم ودهم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا با اشاره به توسعه وپویایی ورزش زنجان گفت:در بحث کسب افتخارات و مدالهای ورزش در استان زنجان جلوتر از برنامه پنجم هستیم.

وی با بیان شاخصه های مهم ورش وجوانان استان زنجان با مقایسه عملکردهای دولتهای قبل از نهم ودهم افزود:در بخش جوانان دارای 13ثمن بودیم که در طی سالهای اخیر به 72 ثمن رْیده که در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

رحمانی در ادامه با اشاره به افزایش اعتبارات ورزشی به مبالغ به بیش از 20میلیارد تومانی افزود:باید از حداقل ظرفیت ها برای بهره از پتانسیل جوانان برد.

مدیر کل ورزش وجوانان استان زنجان در پایان پا بیان اینکه ووشو کاران استان زنجان با کسب مدال طلایی مایه افتخار برای استان وایران هستند تصریح کرد: ما این مدالها را تقدیم مردم خوب ایران واستان می کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر