کد خبر: 2769 A

همزمان با هفته دولت مراسم استقبال از قهرمانان مسابقات ووشو قهرمانی آسیا با حضور مدیران و جامعه ورزش و جوانان استان زنجان در مقابل فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار شد.

زنجان ـ ایلنا: همزمان با هفته دولت مراسم استقبال از قهرمانان مسابقات ووشو قهرمانی آسیا با حضور مدیران و جامعه ورزش و جوانان استان زنجان در مقابل فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش خبر نگار ایلنا از زنجان، مراسم استقبال از دو ملی پوش قهرمان زنجانی در مسابقات ووشو قهرمانی آسیا شب گذشته در زنجان برگزار شد.

علی بختیاری و محسن محمد سیفی، دو ملی پوش زنجانی به همراه تیم ملی کشورمان در مسابقات آسیایی ووشو در شهر "هوشی میه" ویتنام شرکت کرده بودند که موفق به کسب مدال طلا در این رقابت ها شدند.

این دو ملی پوش در تمرینات فشرده اردوی تیم ملی بزرگسالان کشورمان حضور داشتند که علی بختیاری در این رقابتها در وزن 56 کیلوگرم و محسن محمد سیفی در وزن 65 کیلوگرم حاضر شد.

این دو ورزشکار با غلبه بر حریفان خود به مرحله فینال راه یافتند که در این مرحله بختیاری با شکست حریف کشور لائوس و سیفی با شکست بازیکن کشور ویتنام مدال طلای این مسابقات را کسب کردند.

در این رقابتها تیم‌ ملی چین با کسب 19 مدال طلا و یک نقره قهرمان این رقابتها شد و تیم ملی ووشو کشورمان با کسب 6 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز بر سکوی نایب ‌قهرمانی ایستاد و تیم ویتنام نیز با 3 طلا، 11 نقره و 6 برنز سوم شد.

لازم به ذکر است پس از این مراسم، نشست جوانان و دولت مهر در فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر