کد خبر: 2798 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

مدیر کل اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان هدف از برپایی غرفه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان را در نمایشگاه دولت مهر با ارائه گزارش عملکرد در همه زمینه ها از جمله فعالیت های فرهنگی و هنری، قرآنی و عمرانی به صورت مستند در راستای اطلاع رسانی به مردم عنوان کرد.

زنجان ـ ایلنا: مدیر کل اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان هدف از برپایی غرفه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان را در نمایشگاه دولت مهر با ارائه گزارش عملکرد در همه زمینه ها از جمله فعالیت های فرهنگی و هنری، قرآنی و عمرانی به صورت مستند در راستای اطلاع رسانی به مردم عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازنجان، علی سهندی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در حاشیه نمایشگاه دولت مهر به خبرنگار ایلنا گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان نیز به نوبه خود حضور گسترده ای در این نمایشگاه داشته و با برپایی دو غرفه در این نمایشگاه به صورت فعال و پرشور شرکت کرده است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه به مناسبت هفته دولت و با همکاری تمامی ارگان های دولتی در قالب ارائه گزارش عملکرد 7 ساله دولت های نهم و دهم برگزار شده است، افزود: هدف این اداره کل از برپایی این غرفه ها ارائه فعالیت های فرهنگی و هنری به صورت زنده جهت آشنایی بیشتر همشهریان با گستره فعالیت های این اداره کل است.

این مقام مسئول با بیان اینکه در این غرفه های برنامه های مختلف فرهنگی و هنری اجرا می شود، عنوان کرد: یکی از این غرفه ها شامل فیلم و تصویر، کلیپ، بروشور، لمینت، استند، تندیس ها و کتاب های منتشرشده در این مدت است.

وی ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در این غرفه به ارائه گزارش در همه زمینه ها از جمله فعالیت های فرهنگی و هنری، قرآنی و عمرانی جهت توسعه اماکن فرهنگی و هنری استان، پرداخته و توانسته گوشه ای از فعالیت های چشم گیر این اداره کل را تحت پوشش قرار دهد.

سهندی با اشاره به اینکه غرفه دیگر این اداره کل مختص ارائه فعالیت های فرهنگی و هنری همچون اجرای تئاتر و موسیقی زنده، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، خطاطی توسط خوشنویسان برتر استانی و طراحی توسط هنرمندان برتر استان است، خاطرنشان کرد: این غرفه با هدف فراهم آوردن فضایی شاد، گوشه ای از فعالیت های هنری و فرهنگی را برای مخاطبان به نمایش درآورده است.

وی خاطرنشان کرد: استقبال مردم زنجان از برنامه فرهنگی و هنری برگزار شده توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان در نمایشگاه دولت مهر بسیار خوب بوده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به سایر برنامه های اجرا شده در غرفه این اداره یادآور شد: اجرای برنامه توسط مرشد، اجرای موسیقی آشیقی آذری به صورت زنده، اجرای برنامه شاد و جذاب، اجرای تئاتر، اجرای مسابقه های فرهنگی، اجرای برنامه های آکروبات و اجرای موسیقی پاپ از دیگر برنامه های اجرا شده در این غرفه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر