کد خبر: 37082 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان با اشاره به توسعه سرمایه گذاری در استان زنجان گفت: در دهه فجر امسال دو پروژه شرکت ریخته گری پیوسته سهند ایجرود و قیطول کلنگ زنی خواهند شد.

زنجان ـ ایلنا:استاندار زنجان گفت: شرکت تولیدی ساختمانی شن پل نیز در صورت حل مشکل زمین در دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش خبرنگارایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان در هفتمین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان گفت: به جهت سرعت کار، هماهنگی و هموار سازی مسیر برای سرمایه گذاران نسبت به استان های دیگر در شرایط مطلوبی قرار داریم.

مقام عالی استان با اشاره به ایجاد هماهنگی بین دستگاه ها برای بازگشایی مسیر حرکت سرمایه گذاران در استان افزود:نهایی شدن پروژه هایی چون پالایشگاه، پتروشیمی، احداث 400 کیلومتر از خط دوم ریل راه آهن از تاکستان تا میانه و ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در دهه فجر با پیگیری مسولان، استان را از نظر عمران و آبادانی متاثر خواهد كرد.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد منطقه ویزه اقتصادی تا قبل از دهه فجر در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت ادامه داد: در دهه فجر امسال دو پروژه شرکت ریخته گری پیوسته سهند ایجرود و قیطول کلنگ زنی خواهند شد و این در حالی است که پروزه قیطول در خرداد ماه 92 و پروزه ایجرود 18 ماه بعد از ان به بهره برداری خواهد رسید.

رئوفی نژاد از به بهره برداری رسیدن رسمی مجتمع خدماتی و رفاهی آدونیس زنجان در دهه فجر خبر داد و گفت: شرکت تولیدی ساختمانی شن پل نیز در صورت حل مشکل زمین در دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد.

مدیر اقتصاد و امور دارایی استان نیز گفت: زنجان اولین استانی است که سامانه شکایت الکترونیک سرمایه گذاران در ان راه اندازی شده است.

فلاح با اشاره به مزایای وجود این سامانه در استان اظهار داشت: با استفاده از این سامانه می توان دریافت در چه حوزه هایی بیشترین مشکلات وجود دارد و به حل انها اقدام كرد.

وی همچنین در رابطه با سامانه نظارت بر طرح های سرمایه گذاران افزود: این سامانه در حال حاضر فعال است و در حدود 45 طرح سرمایه گذاری از طریق این سامانه مانیتور می شود.

فلاح ادامه داد: شرکت تولیدی ساختمانی شن پل حدود 100 نفر اشتغال زایی مستقیم خواهد داشت ولی در حال حاضر زمین این پروژه دارای مشکل کاربری است..

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر