کد خبر: 379 A

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به روز جهانی قدس از مردم همیشه در صحنه و فهیم استان زنجان جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود: روز جهانی قدس روز نمایش قدرت اسلام در برابر استکبار جهانی است.

زنجان ـ ایلنا: فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با توجه به فرا رسیدن روز جهانی قدس از مردم همیشه در صحنه وفهیم استان زنجان جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود: روز جهانی قدس روز نمایش قدرت اسلام در برابر استکبار جهانی است.

به گزارش ایلنا از زنجان، سردار یحیی شرفی،روز جهانی قدس را روز تجلی وحدت و روز اثبات وفاداری در دفاع از آرمانها،ارزشهای اسلامی وحمایت از مردم مظلوم دانست و گفت: امسال،در شرایطی به استقبال روز جهانی قدس می رویم که فلستطین مظلوم وقدس شریف به عنوان نماد همبستگی و نقطه وحدت امت اسلامی همچنان تحت اشغال تجاوزگران صهیونیست قرار دارد که امید است با تمسک به ریسمان الهی با شرکت در راهپیمایی روز قدس مشت های گره کرده خود را بر دهان اسرائیل با حضور پرشور به اثبات برسانیم.

وی با اشاره به روز جهانی قدس بعنوان نماد قدرت و استقامت اسلامی وعاملی برای انسجام واتحاد نظر مسلمانان تبدیل شده است و به عنوان یادگار بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی به عنوان روز نمایش قدرت اسلام و روز تحقق آمال مسلمانان جهان در رفع ظلم وستم محسوب ودر این روز دشمن صهیونیستی برخود می لرزد.

شرفی با بیان اینکه مردم مسلمان،مظلوم وستمدیده فلسطین امروز پیش از هر روز دیگر به حمایت وپشتیبانی ملت های مسلمان نیازمندند ومردم روزه دار وخدا جوی استان زنجان بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بردهان اسرائیل وحامیانشان خواهند زد و، وحدت ویکپارچگی امت اسلامی را در آخرین جمعه ماه رمضان به اثبات خواهند رساند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر