کد خبر: 384 A

سرپرست شهرداری زنجان خبرداد:

سرپرست شهرداری زنجان با اشاره به ادامه تکمیل پروژه های بزرگ نیمه تمام در شهرداری زنجان خبر از اختصاص یکصد میلیاردی اعتبار ریالی به شهرداری داد.

زنجان ـ ایلنا:سرپرست شهرداری زنجان با اشاره به ادامه تکمیل پروژه های بزرگ نیمه تمام در شهرداری زنجان خبر از اختصاص یکصد میلیاردی اعتبار ریالی به شهرداری داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حبیب ملایی یگانه، سرپرست شهرداری زنجان در جلسه علنی شورای شهر زنجان با بیان اینکه 13پروژه مهم به شهرداری زنجان تخصیص یافته تاکید کرد: اکثر این پروژه ها در ادامه تکمیل پروژه های قبلی است.

وی در این زمینه تقاطع غیر همسطع سید الشهدا را با 29میلیارد اعتبار وتکمیل آتش نشانی، سالن چند منظوره مدیریت بحران، تاسیس ایستگاههای جدید آتش نشانی، تکمیل بهشت زهرا و مجموعه تفریحی گردشگری زنجانکوه را جزو این پروژه ها برشمرد و افزود: تخصیص این اعتبار برای تکمیل این پروژه ها بوده است.

سرپرست شهرداری زنجان در ادامه با اشاره به احیاء اردوگاه امام خمینی در جاده تبریز "پارک بوستان گلستان زنجان" افزود:در آینده نزدیک با ایجاد فضای سبز مناسب و رستورانهای سنتی وشهربازی در این مکان بهره برداری مناسب شهروندان از این مکان تفریحی صورت خواهد گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر