کد خبر: 389 A

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اهمیت ویژه روز جهانی قد س افزود: در این روز مباره با استکبار شکل جدی وملموس تر به خود می گیرد تا بعنوان عامل قوی در این زمینه به مسئله جهانی قدس نگریسته شود.

زنجان ـ‌ ایلنا: رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه روز قدس یک روز جهانی با اهمیت ویژه است افزود:در این روز مباره با استکبار شکل جدی وملموس تر به خود می گیرد تا بعنوان عامل قوی در این زمینه به مسئله جهانی قدس نگریسته شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فریدون اصفهانیان رئیس شورای اسلامی شهر زنجان،در جلسه علنی این هفته شورای اسلامی زنجان بابیان اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس است افزود: قدس قبله نخستین وحرم دوم مسلمانان جهان وموطن میلیونها آواره فلستینی است که استکبار جهانی آن را غصب کرده است.

وی با اشاره به نام گذاری این روز توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران یاد آور شد: لازم است که حداقل در سال یک روز همه جهانیان مسلمان به فکر فلسطینیان باشند.

اصفهانیان بیت المقدس را مهمترین شهر فلسطینیان را دارای اهمیت ویژه برشمردو افزود:تاثیر روز قدس،روز اعلام انزجار از صهیونیستها است که در این روز تاکید ویژه بر ضرورت وحدت مسلمین است.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در ادامه ایجاد اهرم فشار به رژیم صهیونیستی را مهم ارزیابی کرد وافزود:این مسئولین جهانی مسلمین نسبت به روز جهانی قدس است.

وی یکدلی و یکپارچگی را عامل مهم و اساسی در اجرای فرمان امام عنوان کرد وگفت: در این روز مردم روزه دار به آزادی قدس می اندیشند.

اصفهانیان همچنین با اعلام آمادگی اعضای شورا وشهرداری برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس همگام با دیگر اقشار و مردم ولایی استان زنجان خاطر نشان کرد:این راهپیمایی از میدان قائم به سمت مصلای بزرگ شهر در میدان دار القران خواهد بود که شرکت در آن الزامی را برای خود ودیگران را واجب و ضروری برشمرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر