کد خبر: 40130 A

از سوی کودکان و نوجوانان/

مسئول روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌غرب زنجان خبر از اعطاء‌ نشان وجدان از سوی کودکان و نوجوانان زنجانی به مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌غرب به پاس 38 سال زحمات و خدمات صادقانه داد.

زنجان ـ ایلنا: مسئول روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت منطقه شمال‌غرب زنجان گفت: "نماد اقتصاد مقاومتی" از سوی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به محمدحسین حسن‌بیگلو مدیر جدید منطقه شمال‌غرب اهدا شد.

به گزارش ایلنا از زنجان،‌ سید رئوف احمدی مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال‌غرب که به افتخار بازنشستگی نایل شد طی مراسمی با حضور رؤسای ادارات، مدیران، کارکنان، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان برگزار و نشان جدان از سوی کودکان زنجانی به وی اهدا شد.

مسئول روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمالغرب زنجان گفت:‌ نشان وجدان ابتکار کودکان و نوجوانان زنجانی است که از سال 1383 تا کنون به بسیاری از مدیران و مسئولان برجسته کشوری به پاس خدمات ارزنده آنان اهدا شده است که از جمله آنها می توان به اهدای این نشان به مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس و مهندس نیکزاد وزیر راه و شهرسازی در سال گذشته اشاره کرد.

به گفته وی در ادامه این مراسم مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمالغرب، از آغاز فعالیت های خود از دوران پیش از انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: کودکان، نوجوانان و آینده‌سازان کشور عزیزمان باید بدانند که صنعت نفت از کجا به کجا رسیده و تا کنون به چه پیشرفت‌هایی دست یافته است.

سید رئوف احمدی افزود: در زمان پیش از انقلاب اسلامی، حتی اجازه نگاه کردن به چگونگی تعمیر قطعات استفاده شده در صنعت نفت به مهندسین ایرانی داده نمی شد اما اکنون به جایی رسیدیم که قطعات مورد نیاز صنعت نفت را خودمان تولید می‌کنیم.

وی به انجام کارها به خاطر خداوند تأکید کرد و اظهار داشت: در طی این سال ها این جمله امام خمینی (ره) که«کارهایتان را برای خدا انجام دهید تا آثار کارتان تا ابد باقی بماند» همواره چراغ راه من بوده است و خداوند را شاکرم که سال‌های خدمت من در نظام جمهوری اسلامی بوده است.

طراحی و تغییر منیفلد مراکز انتقال نفت اشتهارد، ابهر، ایده‌لو و قره‌چمن که ده‌ها میلیارد ریال صرفه‌جویی اقتصادی به همراه دادشته است، از مدار خارج کردن بوستر پمپ‌های مخازن بالانس مراکز انتقال نفت اشتهارد و ایده‌لو که با اجرای آن سالانه حدود چهار میلیارد و هشتصد میلیون ریال صرفه جویی شده است، ترمیم نقاط خوردگی 8، 10، 14 و 16 اینچ و اتمام ترمیم نقاط خوردگی بالای 40 درصد لوله های نفتی، انتخاب منطقه شمال‌غرب به عنوان منطقه دوستدار محیط زیست و منطقه برتر HSE، احداث آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد نفتی در تبریز و جذب و آموزش 280 نفر از جوانان تحصیل کرده در منطقه شمال‌غرب از جمله خدمات مدیر منطقه شمالغرب طی سال های مدیریت ایشان است.

در ادامه این مراسم لوح‌های تقدیر ارسالی از سوی ادارات، سپاه انصارالمهدی (عج) و سایر نهادهای استان زنجان به سید رئوف احمدی اهدا شد.

همچنین "نماد اقتصاد مقاومتی" از سوی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به محمدحسین حسنبیگلو مدیر جدید منطقه شمال‌غرب اهدا شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر